Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretitek a közeli családtagj...

Szeretitek a közeli családtagjaitokat? (Szülők, nagyszülők, testvérek.)

Figyelt kérdés

2023. ápr. 4. 22:17
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindegyiküket.
Néhányat nem, de a legtöbbjüket igen.
Néhányat igen, de a legtöbbjüket nem.
Nem, egyiküket sem.
66 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Apámon kívül senkivel nem tartom a kapcsolatot. Apai oldalról már csak apám van, de anyai oldalon van anyám, nagyanyám, néném, bácsikám és állítólag még és a dédanyám.
2023. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ketten vannak, egyiküket igen, másikat nem. Mit jelöljek? :)
2023. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze :)
2023. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a szüleimet pedig szigorúak. Az öcsémet is, de sokszor idegesít. A nagyszüleim már nem élnek.
2023. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A hugom egy pitsa.

Van hogy hetekig,hónapokig nem beszelünk,rossz ezt mondani de nem is hiányzik.

2023. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé semlegesek
2023. ápr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Semlegesek. Elbeszélgetünk mondjuk az időjárásról, de ennyi. Okkal nem osztok meg velük semmit.
2023. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjem családját nagyon szeretem. A sajatombol a nagynéném a mindenem. Anyukámat szeretem, mint egy sima rokont. Unokatesokkal elvagyunk, de nem szoros a kapcsolatunk . Testvéreimet nem ismerem, csak egyet, de ő egy önző pitsa. Apám nem el szerencsére .
2023. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
100%
Semlegesek, a szüleimhez sosem tudtam kötődni, megszoktam őket mert a szüleim, de ha nem azok lennének, messzire kerülném őket. Az anyai nagyszüleim élnek, a mama is semleges, sosem voltunk tényleges kapcsolatban, csak évente egyszer elvittek neki "megmutatni", a nagyapámat életemben 2x láttam (elváltak), akkor szimpatikus volt de az új felesége eltiltotta tőlünk, így azóta bekaphatja, foglalkozzon csak az új családjával.
2023. ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik családtagomat sem szeretem de főleg a nagyagyámat őt egyenesen gyűlölöm
2023. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!