Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen elvagyok keseredve!...

Egyszerűen elvagyok keseredve! Páromnak mindig imádkoznom kell hogy pénzt adjon! Ő nem költ semmire és igy elvárja hogy én se költsek! De messze dolgozom és nem lehet pénz nélkül elmenni! Nagyon sokat veszekszünk! Elhagyjam?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondja nincs pénz,de ma reggel a zsebébe találtam nem is kis összeget!Tudom hogy valamit titkol!Alig vagyunk együtt!És ha én kérek tőle valamit (kisdolog),az ráér!Megbeszélni nem tudjuk,mindig ordítás lesz a vége(először én borulok ki)mert mindenért engem hibáztat!
2008. dec. 29. 07:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtam!Már jó ideje nem vagyok boldog!Félek lépni!Mert szeretem,vagy ez már csak megszokás?
2008. dec. 29. 07:55
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy boldog mellette, akkor NE FÉLJ változtatni. Próbálj meg leülni vele megbeszélni, hogy ez így nem mehet tovább, nem vagy így boldog. Kérd meg, hogy ne legyenek titkai előtted. (végső esetben kérdezz rá a sok pénzre a zsebében) Vagy a saját fizetésebúől tegyél el magadnak, hogy ne kelljen tőle kérni.
2008. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Nincs csaladotok? Azonnal hagyd el, ne vesztegesd az idodet ra!!! Jellemtelen ember, valami miatt kimutatta a foga feherjet, milyen is o igazabol. Igy nem lehet elni! Felesleges. Hagyd ott, add be a valast, soha nem leszel boldog vele. De hol van a te fizetesed? Es milyen ember az olyan, aki a sajat felesegenek nem mondja el, hogy milyen ugyei vannak, honnan van penze a zsebebe???

Hagyd ott, kezdj uj, nyugodt, tiszta eletet, megeri!!

2008. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!