Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem hazudik a párom!...

Azt hiszem hazudik a párom! Egyszer már éreztem ezt és akkor kiderült van valakije azt megbocsájtottam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most nem azt mondom hogy van valakije de valami nem stimmel! Sok pénz, van a zsebébe meg euro, nekem azt mondta nincs pénzünk, de ez nem 10 ezer forint volt!
2008. dec. 29. 09:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Alig se...-ünk,max.héten egyszer!Lehet hogy amit leirtam az szerintetek pici dolog de érzem valami nem stimmel!Nagyon sokat veszekszünk!Lenne bátorságom kilépni,megtenném!De nagyonfélek!
2008. dec. 29. 09:47
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Mitöl félsz?

És miért vagy együtt vele,ha van valaki màs neki?

Nem értem.

Ne legyél gyenge.

A büszkeségedet örizd meg.

Ne tapostasd el magad egy olyan férfivel,aki làbtörlönek is rossz lenne.

Sok pénz mire utal?Euro?

Szerinted üzletel valamivel?

Nem fejtetted ki a kérdésed,azt sem hogy hàny éves vagy,ö hàny éves....

Hàzasok vagytok-e.

Van-e gyerek.

De a leirtak alapjàn:

Pakolj azonnal.

2008. dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá arra amit nem tudsz!

Valamit mondania kell arra, hogy mi az a pénz, lehet, hogy semmi komoly, de én is hajlamos vagyok a legrosszabbat feltételezni adat hiányból.

Én egyébként nem tudnám megbocsátani a hűtlenséget, de ez én vagyok.

2008. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én se bocsátanám meg a hűtlenséget. Már csak azért sem, mert akinek egyszer megbocsátják puszta jószándékól, az újra el fogja követni, hiszen először sem részesült komoly büntetésben, ugyanis a nő vele maradt.

Esetleg csak akkor lehet ezt megbocsátani, ha a pasi FELFOGJA, mennyire megbántotta ezzel a nőt, és rájön, hogy csak őt szereti, és valóban ostorozza magát azért, amit elkövetett. Tehát nem csak az a teher számára, hogy a nő kiveri a balhét, hanem valóban rájön, hogy maga a tett felesleges hülyeség volt.


A párod viszont továbbra sem őszinte hozzád - ne hagyd magad hülyének nézni, lerázni, elhallgattatni. A pasidnak így kényelmes: "jaj, hagyjál már a hülye kérdéseiddel" - és éli világát. NE HAGYD MAGAD! Követelj magyarázatot, nyílt lapokat, de akár ott is hagyhatod, hogy észrevegye magát. Mondd neki, hogy ha képes magába szállni, esetleg visszamégy hozzá. D ene csak a levegőb bszélj, valóban pakolj össze. Állj a sarkadra, mert ha nem szeded össze magad, továbbra is hülyére fog venni.

2008. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem aki egyszer megcsal valakit többször is megteszi
2008. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!