Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők rosszul nem hozzá értö...

Szülők rosszul nem hozzá értö nevelés miatt a gyerek rosz élete mennyire hozható helyre?Anya örökbefogadott egész fiatal kora arra ment hogy a nevelőszülöket ápolja,apát alapból nem akartàk a szülei,a gyerekük elcseszetsége mennyire hozható helyre?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 15. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát kezdésnek próbáld valahogy érthetően megírni a kérdést
2023. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Helyrehozható, ha szerető társra, őszinte barátokra lel. Egy pszichológus segíthet a tudatos feldolgozásban.
2023. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Azért a pszichológushoz kell értelmezhető kommunikáció. Itt úgy tűnik, az sincs.
2023. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
2 mondatból senki nem tud segíteni. Nekem sokat segített, hogy elmentem orvoshoz, sokat olvastam, találkoztam hasonló helyzetű emberekkel.
2023. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Akkor most próbáld meg értetően ....
2023. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Jaj, ne legyetek már ilyen értetlenek...


A gyerek rossz élete, ami amiatt rossz, hogy a szülei rosszul, nem hozzáértően nevelték, mennyire hozható helyre?

Anya örökbefogadott, egész fiatal kora arra ment hogy a nevelőszülőket ápolja, apát meg alapból nem akarták a szülei. A gyerekük elcseszettsége mennyire hozható helyre?

2023. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Mint mondtam: zagyvaság. Írjon érthetően. A fél-analfabétasága is anyuék hibája? Vagy az anyut örökbefogadóké?
2023. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
85%
Én sem teljesen értem a kérdést. Oké, ha jól értem, a szüleidnek is rossz gyerekkora volt, de konkrétan mitől lett a gyerekük is elcseszett? Amúgy szerintem valamilyen szinten helyrehozható, de attól is függ, milyen szintű.
2023. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

"a szüleidnek is rossz gyerekkora volt, de konkrétan mitől lett a gyerekük is elcseszett?"

Attól, hogy akinek rossz gyerekkora volt, nyilván nem tud a saját szülei jó mintájára visszatekinteni, hogy ő is úgy csinálja majd (mert nincs neki ilyenje), és ha a párja ugyanolyan rossz háttérből jön, akkor duplán nehéz nekik ketten jól csinálniuk.

2023. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Találgatás.... Nem tudod ténylegesen rossz volt-e a háttér, nem tudod meg ok nélkül voltak ellenérzései a nagyszülöknek az "apa" felé, Gyakorlatilag semmi lényeges tényt nem írt le a kérdező abban amit odahányt kérdés gyanánt.
2023. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!