Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek Apukámnak szulinapj...

Mit vegyek Apukámnak szulinapjára? 54 éves, nem igazán tudom, mire van sziksege, mert nem a szuleimmel lakom már.5-1oooo Ft kozott kéne.

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit, öleld meg, puszild meg és mosolyogj rá. Egy apának ez bőven elég.
2010. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a legjobb egy kis luxusajándék, pl: egy üveg márkás ital, ha nem iszik, de dohányzik, akkor egy szép öngyújtó vagy egy pipa vagy dohánytartó, hamutás akármi. Ha egyiket sem űzi, akkor kávéskészlet egy csomag nagyon prémium kávéval (Davidoff vagy a Starbucks-ban kapható különlegességek közül valami, de a Semiramis-os is jó) Ha nem kávézik akkor teás cuccok,(bögre kanna stb) ha nem is teázik, akkor egy szép könyv, sok olyat kapni ami Magyarországot mutatja be sok-sok fotón. Ezzel nem tudsz mellényúlni.
2010. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én apának egyszer vettem egy minőségi whisky-t (chivas) nagyon örült neki!:)

Vagy vehetsz neki szivart, könyvet, parfümöt, dvd-t...stb.:)

Azonban a legjobb és legegyedibb ötlet szerintem ez:

[link]

2010. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem dohányzik, nem teázik, de a finom luxus italocskákat szereti :) Nem alkoholista, nehogy félreértsétek! Egy konyvet mar vettem neki, nagyon szeret olvasni :)

A puszi meglesz, de szeretnék valami maradandot is adni .

Köszi a válaszaitokat! Johetnek még otletek :)

2010. okt. 9. 12:58
 5/11 A kérdező kommentje:
Ő igazábol az ilyan edesebb italokat szereti, lehet, egy Hubertus pl. jo lenne - az egeszseges is :)
2010. okt. 9. 13:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor inkább Jagert vegyél. Egy szép pulóver, vagy maradandó egy óra. Esetleg gravírozott toll.
2010. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A pulover jo otlet, csak nem tudom a meretet pontosan - na majd meglesem, ha átmegyek :)
2010. okt. 9. 13:13
 8/11 anonim ***** válasza:
A Fason Man's üzletekben most minden 50%-kal olcsóbb, és szép pulóvereket láttam. Én is vettem (már karácsonyra) a fiamnak meg a vőmnek:)
2010. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszi! Hol van ilyen uzlet?
2010. okt. 9. 13:19
 10/11 A kérdező kommentje:
Pesten?
2010. okt. 9. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!