Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem anyám utál?

Miért ilyen velem anyám utál?

Figyelt kérdés

Folyton belém köt, mikor voltam diakmunkán suli után egyből mentem dolgozni utolsó buszal jártam haza egy hónapig 4 órák aludtam és amit kaptam pénzt elvete hogy amíg itt élek addig ne panaszkodjak, ruhákat sem kapok mert az a igazság hogy le fogytam 45 kg fél év alatt és mindegyik ruhám nagykn rám és erre meg azt mondja hogy senki nem mondta hogy fogyjá le ha suli után megyek kv-zni barátokkal és 1 órával később érek haza nekem esik hogy suli után nincs csavargas egyből haza

Mikor tanulni akarok lusta vagy nem vagy képes segíteni a házi munkában meg az is a baja hogy adok magamra öltözetileg meg hogy havi 1 X 2 megyek fodrászhoz

Mert szerinte csak a lányok adnak magukra meg járnak fodrászhoz


Miért csinálja ezt ?


2023. máj. 27. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Annyit tehetsz hogy kibírod aztán amint lehetőséged lesz pl koleszos egyetem vagy fősuli, illetve munka mellett albérletre gyüjteni.
2023. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Havi szinten jársz fodrászhoz minek?

A pénzt hogy tudta elvenni? Nem bankszámlára utalták?

Van egy olyan érzésem, hogy tini vagy, aki mindent csesztetésnek fog fel.

2023. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó igen számlára megy a pénz csak az a helyzet hogy nem csinálnak nekem saját számlát


Havi szinten azért mert nagyon erősen nől a hajam és muszaly


Hogyan is van rá pénzem


Kajára kapok napi 500ftot és össze gyűjtöm a pénzt így van rá


És képzeld nem reagalom túl


Igen tini vagyok 17 éves

Mert nem minden tini egyforma hogy mindent túl reagál


Mert én pont nem az a fajta vagyok

2023. máj. 27. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már csak 18 éves korodig kell kibírni, akkor már tudsz magadnak számlát nyitni, amiről nem is kell tudniuk otthon illetve nem fognak tudni hozzáférni.

Aztán elkezdhetsz gyűjteni.

2023. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem is fognak saját számlát csinálni, mert azt NEKED kell elintézni!

Hülye is lenne anyád számlát csináltatni a banknál, ha fejhet téged is!

Egyáltalán hány éves vagy?

2023. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó 17 éves vagyok
2023. máj. 27. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!