Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért őt választotta a sógornő?

Miért őt választotta a sógornő?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz a esküvője és a koszorúslányok a gyerekek lesznek. A mi lányunk és a párom testvérének a gyerekei. Igen ám, de ott a nagy gyerek az nem édes gyereke a párom testvérének. Na a sógornőm őt jelölte ki, hogy elől megy és ő viszi a gyűrűket. Baromira ki vagyok akadva, hogy az én lányom majd a kicsivel kullog hátul míg a nem vérszerinti családhoz tartozó unoka viszi a gyűrűket és megy elől. Az én lányom az elsőszülött unoka és kisgyermek a családban. Már gondoltam rá, hogy beszélek anyósommal, ő hátha beszél a lányával ugye ő a sógornőm, neki lesz az esküvője és győzze meg, hogy ez így nem valami rendes dolog. Nem értem miért őt választotta.
2023. máj. 31. 21:43
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
17%
Mennyi idős a te gyereked és nagy gyerek?
2023. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Az én lányom 7, ő 9.
2023. máj. 31. 21:48
 3/37 anonim ***** válasza:
99%

Lehet közelebb áll az a gyerek valamiért hozzá. Az ő esküvője, szerintem döntse el ő, hogy ki hiszi a gyűrűt és ne te.

És szerintem ugyanolyan aranyos az a gyerek is egy esküvőn aki "hátul kullog", mint aki viszi a gyűrűt.

Nem rólatok kell szóljon ez, én a helyedben csendben elfogadnám.

2023. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Te rosszabb vagy, mint egy hisztis óvodás. Nem totál mindegy, hogy melyik gyerek megy elöl egy esküvőn? Ami ráadásul nem is a tiéd.
2023. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem: mi ezzel a probléma? Nem mind1, hogy ki viszi?! :)


Ez olyan gyerekes...


Gondolom, hogy pont ezért választotta inkább őt a sógornő..


Másrészt: ha beszélnél vele közvetítő anyóson keresztül is, csak kiröhögtetnéd magad és mégiscsak a sógornőd esküvője, had döntse már el ő, hogy ki vigye azokat a nyavajás gyűrűket! :D

2023. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy csak szimplán megbízhatóbbnak tart egy 9 évest, mint egy 7 évest és ezért bízta inkább rá.


Fogadd el a döntését és mindenkinek jobb lesz!!

2023. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem a sógornődet kérdezed meg erről?!
2023. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
98%

"Az én lányom az elsőszülött unoka és kisgyermek a családban."


És?

Ugye tudod, hogy ma már az elsőszülötteknek nincsenek előjogaik? :D

Még a te gyerMekednek sem.


Én is azt választanám, akit jobban szeretek. Az ő esküvőjük, ők döntenek. Ha sokat ugrálnál, a végén a lányod sehol nem sétálgathatna, max. hazafelé, mert ilyen hiszti után biztos nem lenne helye sehol az esküvőn.

2023. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Mi közöd hozzá, de komolyan? Nem a te esküvőd, nem kell ott nektek mindenáron szerepelni.
2023. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit eltévesztetted az évszázadot, nem? Elsőszülötti előjogokért vernyákosz, meg megveted a sógorod gyerekét, csak mert nem "vérszerinti"? Vannak bajok nálad. De a legnagyobb baj, hogy a szegény kislányodba is beleneveled az ilyen akciókkal, hogy ő jobb és felsőbbrendű másoknál.
2023. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!