Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem fura? Nekem van csak...

Ez nem fura? Nekem van csak ez a gondolatom? Volt már hasonló élményed? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szóval azt vettem észre, hogy ha hosszabb a hajam, akkor jobban tisztelnek a körülöttem levők(szülők, barátok stb)... Ezt azért gondolom, mert már néhány éve ezt játszom... Azt mondják, hogy a rövid haj milyen jól áll... Ekkor normálisak velem meg minden, de nem vesznek komolyan! Amikor azonban hosszú hajam van, akkor mindenki úgy tekint rám, mint aki 3 évet idősödött és hirtelen mennyi tapasztalata lett! Ne értsd félre, nem a környezetemnek akarok megfelelni... Mert néha megunom a hosszú hajat és levágatom(sok vele a macera reggelente :D), és utána mondják, hogy jobb. Most megint megnőtt és ugyan ezt tapasztalom... Vagy csak véletlen egybeesés lenne?
2010. okt. 11. 19:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
Sztem egyáltalán nem függ össze a haj, az érettséggel. Inkább amiket teszel. Ez elég érdekes észrevétel xD
2010. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért lehet, mert talán a rövidebb hajtól kislányosabbnak tűnik az arcod, és tudod vannak olyan emberek, akik (akaratlanul) a külső alapján viszonyulnak másokhoz.
2010. okt. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem férfi vagyok:D
2010. okt. 11. 19:44
 4/12 A kérdező kommentje:

ez hülyén írtam... először azt akartam, hogy nem nő vagyok... de nem férfi vagyok jött ki belőle :D...


Szóval 19F

2010. okt. 11. 19:45
 5/12 anonim ***** válasza:
A rövid haj fiatalít - erre 40 fölött figyelsz majd fel. Vannak olyan fejformájú emberek, akiknek csodálatosan jól áll a rövid frizura. Tatár Csillán ámulok most. A hosszú hajjal dekoratív hölgy volt, most meg édes kis nőci lett.Szóval lehet, hogy más karaktert kölcsönöz egy dús, hosszú hajkorona, mint egy rövid, netán fiús frizura.
2010. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, hogy fiú vagy? Akkor nem szóltam. Nekem nem jönnek be a "hosszú" hajú srácok.S szerintem inkább a hosszú fiatalít, a fiatalos gondolkodásmódra utalhat.
2010. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Gondolom nem vállig érőre gondolt ő sem:)

A rövidebb haj fiatalít(már akit).

16L

2010. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az lett volna a kérdésem h hány éves vagy de már megkaptam a választ.Sztem hülyeségeken felesleges gondolkodni,semmi összefüggés nincs a haj és a tisztelet között...
2010. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Vállig érő? lol... 15cm volt a max hajam eddig... Nem bírom a macerát a hosszú hajjal reggelente, de tél van és fázik egy kicsit a fejem... Meg most lehet, hogy az egyik kiszemeltem jobban felfigyel majd :D Kitudja...
2010. okt. 11. 20:01
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg nem csak a tisztelet... Az egyik barátnőm is a hosszú hajam és a vidám életstílusom miatt volt velemi :D Majdnem hippi beütésem volt... De most is megvan a hatás... Már komolyabb vagyok ami a belsőt illeti... És a környezetemben is jobban felfigyelnek rám, amióta hosszabbodik a hajam...
2010. okt. 11. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!