Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem vannak a gyerekek, mert...

Velem vannak a gyerekek, mert az anyjuk elhagyott engem is meg a gyerekeket is egy 9 évvel fiatalabb gyerekért. Azt hittük, hogy legalább karácsonykor mozdul felénk.4. hete nem láttuk. Miért ilyen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

SZIA!

Hát nagyon sajnálom ami veletek történt.

Nem tisztem ítélkezni,főleg,hogy nem ismerem a körülményeiteket,de én az ilyen anyákat nem értem meg.Nekem már akkor nagyon hiányoznak a gyerekeim,ha elmennek 1 napra a mamához,nemhogy önként elhagyjam őket,erre nincs megfelelő indok szerintem.Nincs az a pasi akinek a kedvéért erre képes lennék.Nem értem a feleségedet,hogy vetemedhetett erre.

Egy házasság megromolhat,elválhatunk a társunktól,de nem a gyerekeinktől.Főleg egy nő.Még telefonon sem beszéltetek azóta?Szegény gyerekek képzelem milyen karácsonyotok volt.Hogy miért ilyen,arra nem tudok érthető választ,mert szerintem nincs is.Akinek egy új szerelem többet ér a gyerekeinél,vagyis ilyen módon lecseréli a családját az nem méltó arra,hogy anyának nevezzék.Az ilyen dolgokat el lehet rendezni kulturáltabban is úgy,hogy a gyerekeket nem teszi ki ilyen sokknak. Számomra érthetetlen a viselkedése a nejednek.Kívánok neked sok erőt,kitartást és vigyázz a gyerekeitekre,legalább apjuk legyen rendes,ha már az anyuka ezt csinálta.

Boldog új évet nektek.

2009. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos férfibe/nőbe is van ilyen. Lehet elege lett mindenből, az új szerelem elvette az eszét! De ilyet, hogy a gyerekeire rá se néz, mert ha esetleg Ti nem jöttetek ki egymással... de a gyerekeit nem kellene így cserben hagynia! Próbáljátok ezt az időszakot átvészelni, drukkolok nektek!
2009. jan. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy ennyire rossz a természete, lehet pillanatnyi elmebaj is, de lehet itt más is a háttérben.

Nincs semmi ötleted, hogy miért tette? Nincs valami nagyon nagy problémátok, amit esetleg te már megszoktál, de ő nem? Nem lehet, hogy csak menekül, de első lépésként kénytelen volt egyedül, mert a gyerekeket nem tudta sehova elvinni? Ezek csak ötletek, lehet, hogy tényleg egyszerüen csak megbolondult.

2009. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Azt a legjobban te tudhatod, hogy miert ilyen?! Betelt a hocipoje a csaladi eletbol, a felelosseg vallalasbol. A szabad elet kell neki, amikor azt csinal amit akar. De akkor minek szult ketto gyereket?!

Imadja sajat magat, onzo. Csak sajat magat szereti, vagy szerinted valami miatt megorult?

A szulei elnek meg, es ok hogyan reagalnak?

Multkor is tettel fel kerdest, de aztan nem valaszoltal, irjal valamit legyszi. A szulei nem tudjak eszhez teriteni? Nem normalis komolyan mondom! Es mennyi eletet tonkre tett! Sajnallak teged is, es foleg a gyerekeket. Ki segit neked?

2009. jan. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Még mielőtt megismertem 10 évvel ezelőtt menekült a szüleitől együtt volt egy sráccal 3 hónapig majd hazasírta magát az anyjáékhoz. Ez után jöttünk össze. Elvettem feleségül. Szépen éldegéltünk jött a két gyerek. Amikor a második gyerek megszületett ez volt hat éve,

Jöttek a gondok. 4 évvel ezelőtt behapsizott és elment a hapsival 2 hónapig, nem láttuk. Majd visszajött, mert nem volt meg neki a biztonságérzet. Ez a srác 24 éves volt. A mostani csávó 21 éves. A feleségem 30 éves. Nekem is voltak családi gondjaim az évek alatt mégse tettem semmiféle örültséget. Miért? Azért mert a mai világban mikor ennyi gond van a család a legfontosabb. Na, most ha egy férfi tudja ezt, egy nő mért nincs tisztában az ilyesmivel. Sajnos az a szomorú ugye hogy a gyerekeitől is fontosabb a szerelem és a szabadság. Az egészben a morbid hogy anyósom apósom a feleségem húga (sógornőm) az Ő rokonsága mindenki mellettem ál. A sógornőm szerezte nekem az ügyvédet és Ő is, fizeti. Pedig az évek alatt nem sokat beszéltünk. Az anyósom is próbált vele beszélni. A gyerekeket mért nem vitte magával? Azért mert a csávójának nem kellenek. A feleségem már a tárgyalás előtt szóban lemondott a gyerekekről (nem a felügyeleti jogról, hanem a gyerekekről). Ezt én nagyon csúnyának tartom. Anyósomékkal sem ált szóba 5 hete a sógornőmmel nem beszélnek több hónapja.

Az apja nem engedi be hozzájuk. Sajnos az évek alatt eljátszotta mindenki bizalmát. Én nem iszok alkoholt, nem csajozok, nem járok kocsmába soha nem bántottam a gyerekeimet és a feleségemet sem. Nagyon sokszor mondtam neki, hogy ha van valami problémánk, üljünk le és beszéljük meg. Hát mintha a falnak beszéltem volna. Nekem azt mondta, hogy már nem szeret az egy dolog de, hát a gyerekei felé sem néz. Mindenkinek azt mondja, hogy én tiltom Őt a gyerekeitől. Ez nem igaz, a gyerekekkel együtt irtunk neki levelet, hogy jöjjön el legalább karácsonyozni. Az a legrosszabb hogy még mindig szeretjük. És ezért is fáj annyira. Hát ennyit gyorsban.

2009. jan. 3. 11:40
 6/8 anonim válasza:
84%
Ha ez így van, akkor a veszett fejsze nyelének gondolom az ügyet. Ez olyan szituáció, amiből nem lehet jól kijönni: ha vissza is jön a hölgy, már nem lehet megbízni benne, sose lesz már olyan a családod, mint volt, ezt a csorbát nem lehet kiköszörülni. Ha békés, nyugodt családi életre vágysz, törődj bele, hogy ő nem az az ember, akivel ez valaha is lehetséges lesz. Lépj tovább, szoktasd magad a gondolathoz, hogy mással (tele van a világ nőkkel!) fogod leélni az életed. Sőt! Ha vissza akar jönni hozzád, te legyél az, aki nemet mondasz! Érrezze csak magát biztonságban egy 21 éves hülyegyerek mellett :)
2009. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyira durva dolgot tett, hogy nem lehet mit irni, ezt te is tudod. Az egyaltalan nem morbid, hogy a csaladja melled all, az lenne a morbid, ha mellette allnanak.

Ha a gyerekkora nem volt jo, akkor miert nem maradt egyedul, es el szabadon?! Miert teszi tonkre ket nyomorult kicsi gyereknek az eletet??!! Ez a felhaborito, es borzalmas. Es hogy egyszer mar lelepett, akkor a kicsitek 2 eves volt. A, semmit nem lehet irni.

Probald a szuleid, az o szulei segitsegevel nevelni a gyerekeket, es elj normalis eletet, legyel nagyon eros, azt pedig ne gondoljad, hogy o egyetlen pillanatig is boldog!!! O keresi a boldogsagat, de nem talalja. Szerintem lelki serult, es menekul a felelosseg alol.

Neveld a gyerekeket, anyagilag intezd a dolgokat, es hagyd had menjen, latod meg a kicsi gyerekek karacsonyi levele sem hatja meg, nem normalis komolyan mondom.

2009. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
A "kapuzárás előtti pánik" hozhat ilyen váratlan fordulatot egy nő vagy férfi életében. Úgy érzi, ha egy nála fiatalabbal folytat viszonyt, ő is megfiatalodik. Életét megtoldja, visszatér az időben arra a pontra, ahol úgy érzi, hogy elvesztegette az életét. A szekszuális ösztön erősebb volt, mint az anyai.Ez alkati dolog.
2009. febr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!