Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért ilyen velem anyukám?

Mért ilyen velem anyukám?

Figyelt kérdés

Jól tanulok nincsenek balhés barátaim megcsinálom a házimunkát...Mégsem engednek el sehova sem:S:/ Még a barátaimmal sem mehetk el bulizni és nem aludhatok ott senkinél.Állandóan ellenőriznek és hívogatnak.Nem bírom már egyszerűen:SAnyám nem érti meg h nem verem át állandóan csak ordít és ha leülünk megbeszélni akkor se változik meg mert csak ordítás lesz belőle...

Segítsetek kérlek! am 14/l vagyok


2010. okt. 17. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:

hát ez elég gáz :/

apuddal nem beszéltél ,hogy szóljon rá anyudra?

2010. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Nézd,normális szülő nem engedi el bulizni a 14 éves lányát. És nem kifogás az, hogy "de én nem inni akarok, csak jól érezni magam", mert mindenki így indul neki, de mindenki másképp végzi. 19 vagyok, tehát tisztában vagyok a mai fiatalok bulizási szokásaival, és nem is ajánlom senkinek, hogy elengedje a gyerekét ennyi idősen, mert nincs meg benne a kellő felelősség.


Az ott alvás más. Nekem sem engedték meg 14 évesen, de 16-17 éves korom óta évente néhány alkalommal részt veszek lányos pizsipartikon. Csak ugye ez sem mindegy milyen, mert a tinik nagy hülyeségekre képesek...


De nem enged el fagyizni sem, vagy délután meglátogatni őket? Nem enged el sétálni, biciklizni velük?

2010. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Apukám és anyukám nem élnek együt...:/

A nevelőapámmal élek aki utál..:S

Fagyizni is úgy enged el h 15 percre és közbe hív:S:/

2010. okt. 17. 12:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínüleg túlságosan félt téged ami mondjuk nem baj mivel ilyen korban még bármi megtörténhet(baleset,erőszak stb)és talán még nem tudnád magad megvédeni.Vagy talán nem bízik meg benned,hisz függetlenül attól,hogy jókislány vagy még keveredhetsz zűrökbe amiket nem tudnál még kezelni.Úgy gondolom,hogy addig jó amíg az anyukád ennyire vigyáz rád.Az se lenne jobb ha mindenhova elengedne.Talán megkéne vele beszélni,hogy csak egyszer engedjen el valahova,hogy meggyőzd arról,hogy nem fogsz semmi butaságot csinálni.Vagy mondjuk egyezetek meg egy időpontban,hogy 'ekkorra és ekkorra' hazamész.Vagy akár olyat is csinálhatnátok,hogy csak felügyelettel engedjen el,hogy biztonságban tudjon téged.Najó ez nem igazán buli de jobb ötletem nincs :D.Nincs ebben tapasztalatom mert anyukám engedékeny én meg jókislány voltam mindig :).
2010. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
DE ezt már próbáltuk de állandóan ordít és hiába mondom h bízzon meg bennem akkoris ordít tovább és azt mondja h költözhetek apámhoz ha nem jó nekem itt!:SÉs ráadásul a pasija meg egy szemét és gyűlöl engem...Ott tesz nekem keresztbe ahol csak tud:S
2010. okt. 17. 12:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi miatt lehetnek ilyenek a szüleid?Munka?Vagy nincs jobb dolguk mint hogy téged csesztessenek?


Nemtudsz még valahogy 4 évet kihúzni?Tudom hosszú idő..Vagy valami rokon segítségét kérni?

2010. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ilyen hülyeséget hogy fagyizni is csak 15 percre enged el

és mi van ha nem mész haza? eldugja a kaját?

menj nyugodtan majd idővel hozzá szokik

2010. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom...nem hiszem hogy hozzá szokik...

volt olyan h a gimi elé jött értem mert nem akarta h 10 percet töltsek a barátaimmal!

Kezdek begolyózni:'(

2010. okt. 17. 16:15
 9/9 anonim ***** válasza:
esetleg a nagyszüleidnek nem tudod elmondani vagy nagynénédnek h idegesít ez téged? talán ők hatással lennének anyudra.
2010. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!