Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 23-24 eves csajkent hogyan...

23-24 eves csajkent hogyan telik egy atlagos napod es hetveged?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 17:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Hallgattam a szüleim balhéit, azóta eltelt 2 év, és késéssel államvizsgáztam le a stressz miatt...
2010. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
koszi a valszt!ugy akartam irni milyen teendoid vannak?mit csinalsz egesz nap 23 evesen?
2010. okt. 17. 17:49
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlagosan sz@r munkahelyen,ahol a hét öt napján a munkaidőkeret fogalmát bőven kimerítve dolgozom,néhány átlagosan s...fej emberrel.Hétvégén buli,vagy párom,vagy alvás,netezés,csavargás.Háztartásvezetéssel megspékelve.Aztán minden kezdődik elölről...
2010. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
egyetem, gyakorlatok, tanulás... hétvége szent, a barátoké, családé, páromé...
2010. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben dolgozom hétköznap. Kivéve, amikor nem iskolában vagyok, mert a cég elküldött okosodni. Illetve még saját akaratból egy másik suliba is járok, levelezőre, az általában hétvégente van. És ezt összeegyeztetem azzal, hogy távkapcsolatban élek, és vele is csak hétvégente tudok találkozni. Meglepő módon többet tudunk találkozni, mióta 2 suliba járok :) Hétvégente szoktam főzni is.

24/N

2010. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
kellett volna tanulni, de úgy gondoltam h a sex jobb, így aztán az egész hétvégén sexcsatáztunk
2010. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Hétköznap: egyetemre járok, írogatom az írni valóimat... :) Szakdolgozok. Hétvégén a férjemmel lógok, tervezünk, lustizunk. Így.
2010. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos nap: reggel irány a meló, délben ebéd a párommal, vissza a melóba, ami ha szerencsém van véget ér 4kor, de van hogy csak 6ra keveredek haza. Akkor párommal filmezünk, netezünk, sétálunk vagy vásárolunk.

Átlagos hétvége: ha nincs meló, akkor közös takarítás. Utána pihi: netezés, filmezés, séta, sport, családi ebéd... stb.


Miért neked hogy telik? :))

2010. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos napjaimat a suliban töltöm.Elmegyek reggel és késő délután visszaérek a koliba.Bár csütörtökön már hazamegyek, így hosszabb a hétvégém.Pénteken elintézem a dolgaim: hivatalos ügyek, vásárlás, orvos stb. Szombattól pedig a barátomé vagyok.

22l

2010. okt. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Akik sulisok, azok milyen szakon tanulnak?
2010. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!