Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 23-24 eves csajkent hogyan...

23-24 eves csajkent hogyan telik egy atlagos napod es hetveged?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 17:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Este 11-től dolgozom reggel 6-ig. Ha valamit el kell intéznem, akkor nem fekszem le aludni, hanem elitézem délelőtt, ha nem, akkor alszom. Felkelek délután ezt-azt csinálok itthon, este pihenek kicsit, és újra munka. Hétvégén buli, barátommal vagyok, angolt tanulok.
2010. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én vagyok az egyetemes-férjes: Biológia MSc.
2010. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Reggel 6-ra megyek a melóhelyre, egy gyárba, már négy éve... nem is tudom, hogy bírom.Kettőig ott vagyok. Aztán délután a szakdogámmal foglalatoskodom, mivel október végén kell leadnom! Egy kis csúszással ugyan, mert már végeznem kellett volna. Szociális munkás leszek, levelezőn csináltam munka mellett. Mellette még angolt tanultam, de már megvan a nyelvvizsga :D Hétvégén pihenés, netezés, vásárlás, bulizás, haverok, pasi nincs most!!! És újabban sütök, főzök :D Kb. ennyi :D
2010. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
érdekes válaszok
2010. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Hétköznap egyetem és diákmeló, aztán haza a férjemhez.

Hétvége csajokkal valahova, vagy családhoz látogatás, vagy csak vagyunk, esetleg egy étterem.

Általában ezt csinálom 24 évesen.

2010. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Baromi sokat unatkozom, mert végzősként alig van órám. Szakdogát kéne írnom, meg tanulnom egy vizsgámra, de kell még kis idő, hogy rávegyem magam. Néha van valami diákmeló, de pillanatnyilag szerencsére nem vagyok rászorulva arra, hogy dolgozzak, így nem erőltetem. Barátom nincs.

Kéne már valamit kezdenem magammal.

2010. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hétközben kereskedem (forex), hétvégén pedig webdesign munkákat csinálok. Nagyon kötetlen mindkét meló, néha az egyik nyugis, néha a másik, szóval minden napom máshogy telik... néha szabit veszek ki magamnak, néha egész héten dolgozom. Mindig rejtély, mi történik a következő héten :) Sokat megyek a barátommal külföldre (ő zenész), barátokhoz utazunk országon belül, kiülünk, iszogatunk, bulizunk, sokszor hétközben is. Sokat kalandozunk a városban éjszakánként, elhagyatott helyeken, temetőket látogatunk meg ilyenek :)


Hétvégén és hétköznap is nagyjából ezek történnek, mindkettőnk munkája nagyon kötetlen, szóval ezek kicsit összefolynak.

2010. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem mondani, hogy mindkét munkám online és interneten keresztül történik, tehát nem vagyok helyhez kötve, így tudok hétközben is a barátommal utazni koncertekre szerte az országban, esetleg külföldre :)
2010. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak írtam emailt!
2010. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Most vagyok végzős fősulin. Szakdogát írok, néha könyvtárba megyek, elvégzem az itthoni teendőket (takarítás, számlák, főzés, bevásárlás stb.). Kb. ennyi. Most elég sok szabadidőm van, pontosabban sokat vagyok itthon. Úgy osztom be az időmet, ahogy szeretném. A délelőttök általában elmennek a semmittevésre, sokáig alszom, TV-zek. Délután, este végzem el a teendőimet. Általában hajnali 1-2 körül fekszem le.
2010. okt. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!