Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Ez olyan égő

Most mit csináljak? Ez olyan égő

Figyelt kérdés

Van barátom 5 hónapja. Eddig mindig én aludtam náluk,de jövő hét végén ő jön. Mondtam anyunak h ha nem gond akkor jönne. Erre meg azt mondja h ne hozzam már ide,mert akkor nem tud neki mit adni enni,meg h örüljünk h mi tudunk majd enni. Meg h ő nem kerülget egy idegent.De olyan ciki h mindig csak én megyek hozzájuk! De a nővérem barátja bezzeg minden nap itt eszik,meg alszik. Már majdnem h itt lakik,csak fürdeni jár haza a srác. Jó igaz ők már 1 éve járnak,de akkor is már hónapok óta ezt csinálja. Hogyan mondjam vissza a barátomnál h ne jöjjön hozzánk? Tök ciki :S

Nem értem h anya miért ilyen. Ha a nővérem barátja nem enne itt hétvégén,akkor simán megoldható lenne. Nem hiszem el h nem bír ki egy hétvégét :(

19/L


2010. okt. 17. 18:42
1 2
 1/16 Csajszíkah válasza:
74%
Anyud tényleg lehetne egy kicsit megértőbb.
2010. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a Nővéreddel... és amit itt leírtál, mondd el neki is :) Sok sikert
2010. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd légy őszinte a barátoddal, fogadja el ezt a helyzetet, hogy te méssz hozzá.Mond meg neki a nővérednek is van barátja, aki ott alszik, Inkább légy őszinte, minthogy hazudgálj, majd csak megoldódik ez a helyzet is.
2010. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
beszélj a tesóddal, hogy osszátok meg az időt... az ő párja ritkábban jön, és akkor talán megengedik, hogy amikor ő nem jön, akkor néha jöhessen a tied. Amúgy már járt nálatok a pasid? mert ha nem, akkor lehet először jópárszor úgy kéne nálatok járnia, hogy nem marad éjszakára... úgy édesanyád megismerné és a végén már nem lenne idegen... fokozatosság.
2010. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Már mondtam anyának is,meg tesómnak is h im lenne ha most nem lenne akkor itt a barátja. De tesóm azt mondja h ő nem megy az anyósához,mert h utálják egymást. Anya meg azt hajtogatja h mi se tudunk mit enni,nem lesz annyi kaja h egy plussz fő itt egyen :S meg h ő nem akar idegent kerülgetni a lakásba.

Nem hiszem el h egy hétvégébe belehalnának h itt a barátom.Ebbe az 5 hónapba amióta járunk,kétszer volt itt a barátom,amikor bemutattam,meg amikor hazajöttünk mert nem akartuk az utcán megvárni mig megy hozzá busz.

Már nekem is ciki,h mindig csak én megyek :S

2010. okt. 17. 18:52
 6/16 anonim ***** válasza:

Valamit nem értek.

Senki sem dolgozik anyukádon kívül?

Tehát a nővéred, te és a barátaitok már vagytok olyan idősek, hogy legyen munkahelyetek.

Ha van, akkor gondolom adtok haza pénzt.

A nővéred is és te is adjatok kicsit több pénzt anyudnak havonta, és akkor nem lesz probléma az anyagiak miatt.

Ha meg nem dolgoztok, akkor valamilyen szinten jogos anyukád álláspontja.

2010. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Azért volt itt csak kétszer mert anya mikor szóba hoztam h feljönne meg nézünk egy filmet vagy vmi,nem is az h itt alszik-már pofákat vágott,meg h meg kell kínálni ha feljön ,és nincs pénzünk üdítőre meg semmire. Hiáűba mondtam h ez tök nem szükséges,meg h már 51Ft.ért lehet venni ilyen porokat amibpl 2 L üdítőt lehet csinálni,és 50 Ft-om van nekem is:S

de bezzeg az tetszik nekik mikor az anyukája küld velem haza sütit

2010. okt. 17. 18:55
 8/16 Csajszíkah válasza:
Ha van zsebpénzed akkor az egyik probléma meg van oldva, mert akkor már van mit enni. Anyudnak mond azt h amikor a nővéred barátja először aludt itt az nem volt idegen?
2010. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tesóm ő most állást keres,én dolgozok. Havi 40ezret meg az étkezési és net utalványt adom le. Sztem ez simén elég.
2010. okt. 17. 18:57
 10/16 anonim ***** válasza:

Adsz több mint havi 40 ezret és meg se hívhatod a barátodat? Nehogymár ne legyen pénz egy asványvízre, meg kennyérre, valami felvágottra.Ez csak kifogás, ilyen nincs, hogy nem jut még egy embernek kaja. Én jelenleg nem dolgozok és mégis itt van a barátom midnen nap, itt eszik, itt zuhanyzik, soha fel se merült ilyesmi...

Ilyen erővel már albérletet is fizethetnél...

2010. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!