Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Ez olyan égő

Most mit csináljak? Ez olyan égő

Figyelt kérdés

Van barátom 5 hónapja. Eddig mindig én aludtam náluk,de jövő hét végén ő jön. Mondtam anyunak h ha nem gond akkor jönne. Erre meg azt mondja h ne hozzam már ide,mert akkor nem tud neki mit adni enni,meg h örüljünk h mi tudunk majd enni. Meg h ő nem kerülget egy idegent.De olyan ciki h mindig csak én megyek hozzájuk! De a nővérem barátja bezzeg minden nap itt eszik,meg alszik. Már majdnem h itt lakik,csak fürdeni jár haza a srác. Jó igaz ők már 1 éve járnak,de akkor is már hónapok óta ezt csinálja. Hogyan mondjam vissza a barátomnál h ne jöjjön hozzánk? Tök ciki :S

Nem értem h anya miért ilyen. Ha a nővérem barátja nem enne itt hétvégén,akkor simán megoldható lenne. Nem hiszem el h nem bír ki egy hétvégét :(

19/L


2010. okt. 17. 18:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tehát a nővéred és a barátja fogyasztását nem csak anyukád, hanem te is fizeted.

Szerintem ülj le anyukáddal, és ezt vesd fel neki, mert ez nem fair, hogy te, aki keresel és pénzt adsz haza, nem hívhatod át a barátodat két ingyenélő miatt.

2010. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát az előző válaszolóval igencsak egyetértek. Te hazaadsz egy "rakás" pénzt, mert ez a mai világban már igenis annak számít, és a barátodat nem viheted fel? Én a helyedben meg sem kérdezném, vinném és kész. A sógorjelöltedet meg le kell csekkolni, szépen le kell "húzni" pénzzel... hát ne már... ő ott heverészik, te meg nem lehetsz azzal, akit szeretsz.. Elvégre neked is idegen a tesókád pasija...

Nagy bajok lehetnek nálatok...

2010. okt. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

egyszeru. mondd meg nekik, hogy ha nem latjak szivesen a parodat, havi 40bol inkabb alberletbe mesz (lakotarssal kijon ennyibol, sot... amugy is ideje elkoltoznod, en anno neten talaltam lakotarsat es azota is egyik legjobb baratnom... ilyen fiatalon tok

jo buli es a magad ura leszel... inkabb effele kezdj el gondolkozni)

2010. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha tényleg havi 40-et adsz le, akkor inkább költözz, már bocsi. Téged itt egyrészt hülyének néznek, másrészt palira vesznek.


Mellesleg én a te helyedben vinném a pasit és rendelnék magunknak pizzát és bezárkóznék vele a szobámba. Aztán a többiek meg pukkadozzanak, a pasira nincs gondjuk, te megetetted, ez volt a nagy problémájuk állitólag, akkor ugyebár nincs is probléma többé. Ennyi.


De utána rövd úton lelépnék onnan tényleg, az tuti.

2010. okt. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A többiek már mindent elmondtak! Ha viszont nagyon nem szeretnél elköltözni, akkor pedig ne 40ezret adj le, hanem csak 20-30-at, és ahogy írták, felhívod a barátodat, rendeltek magatoknak kaját, és bezárkóztok! Pff "gyönyörű" egy családod van már bocs! Én ilyen körülmények közt tuti nem akarnék velük élni! :S
2010. okt. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
egy pár hónapja már felvetettem h elköltöznék,de mivel tesóm munkanélküli,kevés a bevétel,a kiadás meg sok így nem tudok elmenni. ha nem adom le azt a pénzt,akkor tényleg nem tudnának megélni. Ezt meg azért nem csinálhatom anyámmal,h csak ugy lelépek.
2010. okt. 18. 11:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!