Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem mar nem szeret, csak...

A ferjem mar nem szeret, csak a kisfiam vegett vagyunk meg egyutt. Lehet igy elni, tapasztalatok, tanacsok?

Figyelt kérdés
Ket eve tart a kapcsolatunk, de mar semmi sem a regi.Hiaba igyekszem, nincs ertelme.Masik no nincs a dologban az tuti, hanem csalodott bennem mert szerinte "allarcot viseltem".Az az igazsag h,felig meddig igaza van...
2010. okt. 17. 21:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Hát, nem tudom, tapasztalatom nincs a dologban. Nem tudom mióta tart ez közöttetek, de ha friss, akkor talán megszokja az igazi arcodat is és megszereti, ekkor van esélye a dolognak.
2010. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
két év és még gyerek is van és a kapcsolat "elejéről" beszélsz...sajnos a tapasztalat azt mutatja, hogy ha a langyos vízben maradsz, akkor egyre rosszabb lesz, később még jobban kihűl a "víz" és a végén megfagy...szerintem ezt nem érdemes megvárni. Nem hiszem, hogy egy kapcsolatot lehet folytatni, ha a szülők nem szeretik egymást. azt a gyerek amúgy is megérzi. akkor már inkább külön, boldogan, és kitudja, lehet találtok magatoknak valakit akivel lehet élni, boldogan...
2010. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
El e meg valaki ilyen kapcsolatban es hogyan viseli? Erre gondoltam...
2010. okt. 17. 21:47
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha korábban szerettétek egymást, csak rajtatok múlik.

Vannak mélypontok, és a boldogságért gyakran nekünk is tennünk kell.

2010. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én voltam ugyan ilyen helyzetben sok éve,és én is azt mondom hogy jobb külön.

Én meg bántam hogy 7évet!vártam a szakítással,több évig boldogtalan voltam,és most nagyon boldog vagyok 8éve az új párommal,és már van egy közös gyerekünk is,3éves.


Mindig azt mondom,hogy csak a gyerek miatt együtt lenni nem érdemes!

Sőt nem szabad!!!

Nézd szerintem már nem fog újra beléd szeretni,ahogy kiveszem a szavaidból,csalódott benned...


Szerintem túl korán jött a gyerek a kapcsolatotokban.


Bocsi hogy túl őszinte és szókimondó vagyok.

2010. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Miféle álarcot viseltél? Miért mondja ezt? Olyan dolgokat tettél a kapcsolat elején, amik az igazi énedtöl teljesen távoliak? Ne haragudj az offert, és hogy válasz helyett kérdezek... de ez olyan durva, hogy azt mondja, hogy "álarcot" viseltél. bárhogy is viselkedtél, az is Te voltál, és ez is Te vagy. Az emberek változnak. Lehet, hogy csak rád akarja kenni a felelösséget, ezzel takarózik. Bár nem tudom, az infó túl kevés, és nem ismerlek. De ez jutott elöször eszembe, ahogy olvastam a kérdésed.
2010. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hat csinaltam egy ket dolgot...pl.h. melyen vallasos vagyok, ami nem igaz, ez utolag ki is derult, meg h.majd mindenre rabolintok amit o javasol, de azutan megis ugy csinaltam ahogy nekem jo volt, apro dolgokrol van szo.Ezeket vagja most a fejemhez.

En csk azt mondom h. ,az eremnek ket oldala van es mindenki lehet nagyon rossz is ha a korulmenyei arra kenyszeritik.Bevallom rajatszottam arra h, elvegyen mert szimpatikusnak talaltam, meg jo volt elcsabitani.Meg aztan teherbe is estem es akkor mar nem volt visszaut.Igazabol soha nem szerettem.Most sajnalom, de nem szeretem.

2010. okt. 17. 22:25
 8/20 anonim ***** válasza:
Milyen idős a kicsi?
2010. okt. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Próbáljatok békésen egymás mellett élni. Mindent beszéljetek meg két tisztességes ember módjára, a lehető leg kedvesebben. Amíg a gyerek pici, legyen meg a nyugalma. aztán, ha olyasmit hoz az élet, hogy akad más társ valamelyikteknek, vagy olyan életformaa, pl egy külföld, másik városban jó munka, bármi, akkor el kell engedni egymást.
2010. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

2 év után már gyerekkel???? ez úgy néz ki mint egy nagyon nagyon friss kapcsolat... sajnos úgy néz ki az eleje és a vége ugyan az. gondolom nem most alakult ki hanem régebben ez a probléma, akkor esküvőkör se lehetett már az a nagy lamúr, ha így elhalt?


el kell válni, ha nem helyrehozható. fiatal vagy még, előtted az élet.


ha igaza van, és álarcot viseltél az mit jelent? 2 évig megjátszottad magad? vagy addig, hogy elvegyen és gyereketek legyen? de mivel? miért?

2010. okt. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!