Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hisznek bennem a...

Miért nem hisznek bennem a szüleim?

Figyelt kérdés
Az van, hogy politikus akarok lenni. De a szüleim nem hisznek bennem. Azt mondják, hogy főleg az apám, hogy egy politikus hazug és csaló és hiába vagyok most tiszteséges ha bekerülök akkor nem fogok az lenni, mert ha nem hazudok és csalok be sem váltanak. Ez nekem fáj.:'( Pedig nem vagyok hülye és elégé jól tudok beszélni olyan dologról amit meg akarok védeni. Miért nem hisznek bennem???:'( 13/L
2010. okt. 18. 15:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Szerintem igazuk van.Evvel nem benned nem hisznek.
2010. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ezért neveltek...
2010. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
13 éves koromban tudod mi akartam lenni? Paranormális-jelenség kutató. Gondolom kitaláltad, hogy közel sem vagyok hozzá és 19 évesen. Hidd el, ez még sokat fog változni és igazán te sem várhatod el, hogy egy 13 éves kislánynak azt mondják a szülei, hogy legyen politikus.
2010. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
68%

Nem nem hisznek benned,hanem tudják hogy milyenek a politikusok. És nem akarják hogy olyan legyél,és hogy most sem vagy olyan. Ne is legyél. :D

15L

2010. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
nem benned, hanem a magyar politikában nem hisznek, és ezzel nincsenek is egyedül.
2010. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Mert igazuk van. AZ összes politikus egy hazug utolsó mocskos sz*rházi.

Nem tudom miért akarsz az lenni. Max annyi jó van benne hogy jó a fizu. De csak mert a pénzt is az emberektől veszik el...

2010. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

:D

Ugyanmár kis 13 éves vagy. most ezt mondod h tisztességesen végeznéd a melódat. De mikor bekerülnél a milliók közé. raknál ott te félre elég szép összegeket.. Senki ne mondja h nem rakna el vmennyit saját zsebre.

18/F

2010. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Akkor inkább legyél ügyvéd, ha tényleg jól tudsz érvelni olyan dolgok mellett amit meg akarsz védeni!


A politikusokat eléggé utálják, íme egy vicc róluk:

-Honnan tudod hogy egy politikus hazudik?

- Mozog a szája...

2010. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Amúgy jogi egyetemet is akartam végezni. Kérlek olvasátok el ezt a kérdést is ezt is én írtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..
2010. okt. 18. 16:09
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
de hülye vagy. Vagyis 13 évesen még az ember ilyen kis idealista, azt hiszi megváltoztatja a világot. Nem nem hisznek benned, hanem tudják, mi a dördés. Azért mert jó beszélőkéd van, nem jelenti azt, hogy jó politikus leszel, sőt. Az ilyen nagypofájú, akkorismegmondom típusúakat utálják a legjobban a többiek. Hamar elszigetelődsz a párton belül, aztán oszthatod a szórólapokat.
2010. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!