Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetesnek tartjátok,...

Természetesnek tartjátok, hogy a párom elmegy nélkülem bulizni?

Figyelt kérdés
Van egy kislányunk. Még a szülés elött is eljárkált bulizni,kockáztatva azt,hogy egyedül kelljen bemennem éjjel a kórházba,ha beindül a szülés. A baba 2 hetes kora óta eljár szinte minden hétvégén bulizni, a szilvesztert sem töltötte itthon,csak másnap délután jött haza a házibuliból, itthon szomorkodtam egyedül a gyerkőccel,mert még nem mehetek sehova,ugyanis szoptatok. Túl engedékeny vagyok?
2009. jan. 2. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Szia.


Igen.Egy CSALÁDAPA eljár KÜLÖN bulizni???????Hol él ez az ember,a holdon?Én a helyedben már régen ott hagytam volna,sőt!!!!csúnya ilyet írni,de ilyen minősíthetetlen embernek gyereket sem szültem volna.

Nekünk nincs gyermekünk,de együtt járunk szórakozni más házaspárokkal,az nem együttélés/házasság,ahol a két fél külön jár szórakozni,vagy együtt,vagy sehogy.

Én nem hagynám annyiban,és igen,engedékeny vagy.

Arról nem is beszélve,hogy egy apának otthon a helye a kis családjával,hogy tudjon segíteni a párjának.

Jesszus,ez felháborító!!!!!

2009. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Igen szerintem túl engedékeny vagy,nem természetes dolog az hogy még az ünnepet sem a családjával tölti hanem inkább máshol.Az hogy néha elmegy valahová ok de nem minden hétvégén!Neki is felkéne fogni azt hogy családja van!!!és annak kell az elsőnek lenni.Ha te pedig soha nem szólsz akkor nem is fog semmi válltozni.Beszéljétek meg szép nyugodtan a dolgokat ne veszekedve és próbáljátok megoldani úgy a helyzetet ho

gy az mindkettőtöknek megfeleljen.

2009. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Az természetes, hogy egy pár eljár külön külön is bulizni, ennyi szabadság bőven belefér, kellenek a barátok, barátnők, mikor csak velük vagyunk. A te párod viszont egy tapintatlan tahó, akinek szerintem még csak nem is dereng hogy van gyereke meg felesége. Talán korai volt neki a gyerek, neki még bulizni meg élnie kell ezek szerint, nem pedig felelős házaséletet élnie.Nem tudom, hogy a megbeszelés mennyire vezet célra nálatok, te ismered a párod. De szerintem itt csak egy pohár hideg víz segít, költözz el. Aztán hadd kaparjon az ajtód előtt a mocsok.
2009. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem tartom ezt természetesnek egyáltalán.Én nem tiltom meg a férjemnek,hogy néha elmenjen a haverjaival kollégáival sörözni,de nem szeretném ha ezt sűrűn tenné.Igaz nekünk már a 3-ik gyerekünk született,de az első kettőnél meg sem fordult a fejében,hogy elmehetne egyedül.Most is nagyon ritkán,és elkéretőzik tőlem mindig.Ha nem tetszene nekem nem menne.A párod nagyon önző és tapintatlan ne haragudj,hogy ezt írom.Nem volt ezek szerint tekintettel az állapotodra sem amikor babát vártál akkor sem,sem most de még a gyereketekre sem.Az,hogy otthon hagyott téged szilveszterkor kisbabával,nem vall normális kapcsolatra,szerelemre családszeretetre.

Lehet,hogy el kellene gondolkodnod a kapcsolatotok milyenségén,hogy szeret-e tisztel-e Téged ez a férfi igazán mint társát,mint a gyereke anyját.Mert ezek a kilengések nem ezt mutatják,hanem inkább arra utalnak,hogy neki a függetlenségére lenne szüksége,nem családra elkötelezettségre.Sajnálom,hogy ezt teszi veletek,remélem sikerül megbeszélnetek a kapcsolatotokat.Majd írd meg,hogy sikerült.


Minden jót hozzá,üdv

2009. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem azon van a hangsúly, hogy eljár nélküled bulizni, mert attól, hogy két embert 1 párt alkot, attól még nyugodtan szervezhetnek külön programokat. (Persze nem a hét 7 napján.) A probléma az, hogy ennyibe semmibevette a terhességedet, és azt, hogy te éppen az Ő gyerekével ülsz otthon. Na meg azért a Szilvesztert illő együtt tölteni. Te még szoptatsz, és a szavaidból ítélve nem vagy a fejés híve, illetve a babát ilyenkor megbízható kezekre kell bízni, ami nem minden esetben elérhető. Ezt a két "apró" tényt igazán figyelembe vehette volna a párod. Összegezve: ilyen szinten nem normális.
2009. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem természetes.

Megszületett a kisbabád, de attól még nem állt meg az élet. Neki ugynaúgy szüksége van mozgástérre, te meg nem tudsz elmászkálni a gyerek miatt. Igazából az nem volt szép tőled, hogy nem számithattál rá a terhességed alatt, de mostmár édesmindegy, mivel kis szórakozás neki is kijár...

2009. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a többiket tudom ismételni. Az rendben is volna még, hogy néha eljártok külön bulizgatni, nah de szilveszterkor otthagy téged?????? nah ne!! Meg az is szörnyű bunkó dolog volt tőle, hogy terhesen magadra hagyott! Lhete hogy Te hordod ki azt a ygereket, és Te is szülted, de ő ugyanúgy hozzá tartozik, neki sem kéne eljárogatni amíg te nem teheted meg! most melleted a helye, majd ha Te is mehetsz ide-oda akkor járogassan el! Nem jó férj! Egyáltalán nem!
2009. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se termeszetes, hogy bulizgasson. Inkabb veled menjen el setalni egy picit, mert hat ilyenkor az ember 4 fal koze van bezarva eleg hosszu ideig.

Az en fiam 1 honapos. A ferjem cege karacsonyi vacsorat szervezet az alkalmazottaknak (nem karacsonykor), es a ferjem szepen megkerdezte, h mit szolnek hozza, ha elmenne. Persze beleegyeztem, mert hat eleg sokat segit a baba korul es kell neki egy kis kikapcsolodas. Amikor eljott a vacsi ideje, meggondolota magat es inkabb itthon maradt velem es a fiaval. Igy viselkedik egy csaladapa:-)

2009. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Es ilyenkor kecmecel is mas nokkel, nem? Szilveszteri hazibulibol masnap delutan hazamenni a feleseghez es a kisbabahoz?????? Ez nem normalis dolog! Nem valo neki egyaltalan csalad!!! Szerinted szeret benneteket?

Miert vallalt benneteket, ha tudta, hogy neki a buli, az ejjelezes az elete? Onzo dog, aki imadja magat!

Es a szules elott otthagyott, akkor is bulizni ment, de ne haragudj, nem vagy feltekeny? Miert annyira fontos neki a buli?

Elotte egyutt jartatok el?

Remelem nem szulsz neki megegy babat.

2009. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Mást én sem nagyon mondhatok, mint a többiek.

A férjed egy éretlen személyiség. nem gondolod, hogy korai volt a házasság és főleg a gyerekvállalás?

én feltétlenül leülnék vele elbeszélgetni erről. felelős családapa nem így viselkedik, ahogy férjecskéd. rá kellene ébreszteni, hogy vége az agglegény életnek, családja van, és hozzátok tartozik, nem a haverokhoz. nem akarom az ördögöt a falra festeni, de sztem itt még komoly bajok lesznek a házasságodra és a családi életetekre nézve a férj bulizgatásaiból eredően.

az a válaszoló pedig, aki a kérdezőt állítja be mint önző dögöt ebben a szituációban, ő maga is egy értelen alak lehet.

2009. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!