Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma rengetek kérdés vetődött...

Ma rengetek kérdés vetődött fel a rossz anyósokról. Azért van olyan aki nagyon jóba van az anyósával?

Figyelt kérdés
Pl. én nagyon jóba vagyok:)
2010. okt. 18. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem inkább ő az anyám, mint a sajátom :)
2010. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is,pedig nem a legjobb a természete. A férjem anyja,ezért épp olyan tiszteletet érdemel,mint az én anyám. Meghallgatom amit mond,és vagy elfogadom a véleményét,vagy nem. Vitázni nem szoktunk egymással.
2010. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Énis,egy tündér, bár még másfél hét,hogy az anyósom legyen:D

Jobbat,és szeretőbbet szerintem nem is kívánhatnék:)

2010. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én igen, bár még nem vett el a fia.

De sajnos amikor meghallotta az "eljegyzés" szót, azóta kicsit fura lett. Remélem, nem lesz az esküvő után hirtelen sárkány...

2010. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jó nektek!!!

Az enyém egy kétszínű nőszemély....

2010. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is szerencsés vagyok. Anyósom egy főnyeremény :)
2010. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is nagyon jóban vagyok anyósommal, bár hivatalosan nem az anyósom, de már szültem neki 1 unokát!
2010. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem is eleg nehezen fogadott el az Anyosom, de ezt nem mutatta csak egy kicsit, aztan En is hallottam masoktol, de En igyekeztem mindent megtenni, hogy bebizonyitsam azt, hogy a Fia nem valasztott rosszul!

Mindent megtettem, hogy erezze azt, hogy szeretem es tisztelem, sot meg hangsulyoztam is ezt kulon, hogy mennyire halas vagyok, hogy egy ilyen embert felnevelt, mint a Ferjem, s akkor a Ferjemet dicsertem, s ekkor tortent meg az, hogy nagyon jo baratnok lettunk!

Ma mar nagymama vagyok, de imadja a gyermekeimet, sot az unokamat is, es ma szinte minden szavaban Engem dicser mindenkinek es a gyermekeimet!

2010. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó jó volt ezt olvasni:)


Az én anyósom sajnos már meghalt,de nekem semmi gondom

sem volt vele.Kicsit néha sokat beszélt max.ennyi!/lehet,h

én sem leszek sokkal jobb;-)/


Na de a mostohaanyósaomat nem szeretem...

2010. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Örülök:)
2010. okt. 18. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!