Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma rengetek kérdés vetődött...

Ma rengetek kérdés vetődött fel a rossz anyósokról. Azért van olyan aki nagyon jóba van az anyósával?

Figyelt kérdés
Pl. én nagyon jóba vagyok:)
2010. okt. 18. 16:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem két férjem volt. A második férjem anyja tavaly meghalt, de egészen a haláláig nagyon jóban voltunk. A fiával nem tartottam a kapcsolatot, de vele (meg az apósommal) igen, az unokát is hordtam hozzájuk. Az első férjem anyjával pedig a mai napig annyira jó a kapcsolatunk,hogy őszintébben tudok vele beszélgetni néhány dologról, mint a saját anyámmal. A kisebbik fiamat - akihez tulajdonképpen semmi köze - ugyanúgy unokájaként kezeli mint a ténylegesen unokája nagyfiamat. 12 éve elváltunk a fiával, de hetente egyszer biztos beszélünk, legutóbb a múlt héten volt itt a kicsifiam szülinapján. Amikor kórházban volt, az öcsém vitte haza, anyám meg én főztünk (a fia és a jelenlegi menye külföldön élt akkor). Kölcsönösen fordulhatunk egymáshoz bármilyen problémával, egyszóval nagyon jó a viszonyunk, pedig akár utálhatna is, de azt mondta anno, hogy attól, hogy mi a fiával nem jövünk ki, nekünk nem kell haragudni egymásra. Volt is belőle gond, hogy a jelenlegi menye hisztizett, hogy engem jobban szeret. Csak annyit mondott rá, hogy biztosan oka van rá...
2010. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen persze van olyan is csak a másik oldalról több példát hallunk főleg azért mert akinek nincs ilyen problémáji az nem hangoztatja ! :D De a fiús anyukák sokkal jobban féltik a fiukat mint a lányos anyukák a lányukat ez derült ki egy felmérésből :D ebben van valami !
2010. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is nagyon joban vagyok vele,bár nem az anyosom.

És valoszinüleg soha nem is lesz az ( épp tegnap beszéltünk vallással kapcsolatos dolgokrol a párommal, aztán kijelentette h. ö nincs megkeresztelve, de nem is szándékozik, és ha én templomi esküvöt szeretnék igy nem lehetne,de amugy se akar házasodni..)

Szal nekem max. anyosjelölt marad.De attol még nagyon szeretem!

Megkérdezte tegnap is, h nincs-e vmi bajom,mert szokatlanul csendes vagyok.... (van bajom,csak nemtudom elmondjam-e neki vagy se,mert nem biztos h mindenröl kell tudnia,van amit két embernek egymás között kell(ene) megbeszélnie)


Egyébként milyen érdekes, h. nem általánosságban fejezte ki magát a párom (ha valakivel templomi.... hanem ha én) Ez nem igazn szokott elöfordulni nála.

Az is érdekes, h. régimodinak vallja magát abbol a szempontbol h szereti megismerni a másikat,nem fejjel rohanni a házba,és multkor ugy elraktam egy gyürüm hogy azota se találtam,mondtam is majd nézek magamnak egyet...és nem mondta h. majd ö vesz. Amire szintén azt mondta egy régebbi beszélgetés alkalmával h. rá nem jellemzö..

Na jol eltértem a lányegtöl. Bocsika érte!

2010. okt. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!