Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Törött ujjal segítettem...

Törött ujjal segítettem itthon ablakot takarítottam. CSíkos maradt, és ezért nem enegdnek discoba 18 vagyok. Egyszerűen erre nem tudok mit reagálni?

Figyelt kérdés
Elvan törve az ujjam, most ép sínben van. Egész nap segítettem így is itthon abalkot takarítottam pórszívóztam stb. Ma lesz bnőm szülinapja mennék discoba is. És most mondta anyám, hogy csíkos maradt az abalak és felejtsem el hogy megyek bulizni. 11re itthon vagyok.!! hozzáteszem 18,5 éves lány vagyok, egyetemista!!! MOst erre mit reagáljak normális ez?
2010. okt. 23. 17:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
38%
OMG. erre nem tudok mit mondani, nagykorú vagy, azt csinálsz amit akarsz.
2010. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
Én simán elmennék. Ilyenekbe belekötni, hogy csíkos maradt az ablak...ez lehet attól is, hogy rossz minőségű a tisztítószer, vagy az ablaktörlő rongy.
2010. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
22%
Már felnőtt vagy, ha nem engednek el a szüleid, akkor hívd ki a rendőröket.
2010. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
18%

Törött újjal is lehetett volna rendesen m,egtakarítani az ablakot,legfeljebb a másik kezeddel kellett volna fényesítned! De talán más oka is van,amirt anyukád nem enged el.

Igaz,hogy nagykorú vagy,de amíg a szüleid tartanak el,alkalmazkodnod kell hozzájuk. Ha nem akarszakkor költözz el,és tarsd el sajátmagadat.

2010. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelműen látszik, hogy csak valamilyen kifogás a szülő részéről.Vonulj el egy kicsit, nyugodj meg gondolod végig a dolgokat, majd higgadt fejjel menj oda anyukádhoz, hogy beszélni szeretnél vele.

Mond el neki, hogy miért szeretnél elmenni a buliba, magyarázd el neki, hogy a igazi jó hangulat éjfél után kezdődik stb, majd biztosítsd arról, hogy felnőtt vagy, és megbízhat benned.Amennyiben megegyeztek egy időpontban, hogy mikorra kell hazaérned,akkor érj is haza. Azzal, hogy 18 vagy, az azt jelenti, hogy nagykorú lettél,DE!Amíg a szüleid tartanak el,és azt a kenyeret eszed,amire ők keresik meg a rávalót,és amíg ők biztosítanak Neked fedeled a fejed fölé,addig sajnos azt kell tenned,amit ők mondanak.

Épp ezekért javasoltam, hogy ülj le megbeszélni a dolgokat!Nincs veszíteni valód

2010. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon gyenge kifogás amit kitalált anyukád. Mondd el neki, hogy Te elszeretnél menni és csak egyszer lesz ennyi éves a barátnőd. Mondd meg Neki, hogy nyilván Neki se esne jól ha fordított helyzetben nem engednék el.


Off: Egyébként előző válaszolók szerintem azért említette meg, hogy törött a keze mert hogy Ő így is segített. Nem azért, hogy mert törött a keze nem jól lett letakarítva az ablak.

2010. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell kimagyarázni magad öltözz azt menj. Nehogymár még te győzködd a mutert.. fail

18/F

2010. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
94%
A nem törött kezeddel kicsit suvickold meg az üveget,hogy szép tiszta legyen,csikmentes és irány a buli!Ha igy sem enged,akkor ez a csik csak egy kifogás anyukád részéről!
2010. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
15%

18.06.-nak. Ha az én fiam lennél,és a tiltásom ellenére elmenné,.akkor nem engednélek többet haza. De legalábbis nem tartanálak el tovább! Amíg az én kenyeremet eszed,addig alkalmazkodnod kell hozzám.

A kérdező pedig beszélje meg az anyukájával,hogy miért szeretne elmenni.

27/F

2010. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
45%
Na a felnőttséggel egészen addig ne tessék dobálózni, amíg a delikvens a szülei házába megy haza és amíg nincs önálló keresete.
2010. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!