Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjak neki még egy esélyt?

Adjak neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés
Elment a párom azzal,hogy visszajön értünk,majd pár órával később,kijelentette telefonon,hogy neki nem megy,sem a környék végett,sem a gyerekem miatt,mert nem az övé...aztán néhány nap múlva ráébredt,hogy neki mégsem megy nélkülünk!Szeretné,ha összeköltöznénk és később házasodjunk össze,ő pesten én én 110 km-rel arréb tőle,ő szeretné ha jövőhónapig várnánk az összeköltözéssel,hétvégenként itt lenne nálam,mert nincs pénzünk a kaucióra és a fizetését ha megkapja akkor vegyünk ki egy lakást közösen!Úgy néz ki babát is várunk...nagyon tartok tőle,hogy ezalatt az egy hónap alatt újra úgy dönt,hogy nem akar mégse minket,nemtudom adjak e még egy esélyt ennek az egésznek,csúnya módon hagyott el minket és félek a baba miatt is!Nemtudom mi a biztosíték arra,hogy ezúttal betartja amit ígért!Higgyek neki?Adjak magunknak még egy esélyt?
2009. jan. 4. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon ingatag egy pasid van,hallod-e!Én nem tenném ezt a helyedben,hogy hagyom magam hülyíteni.Azt ne felejtsd el,hogy a pocakodba lévő babának,család,biztonság,és apa kell.Nem egy bizonytalan élet!Gondolj bele elmegy dolgozni a párod azt elfelejt haza jönni,mert inkább még sem kelletek neki,ez nem így működik ahogy ő gondolja.

Tudom könnyű tanácsot adni gondolod Te,de segíteni akartam.Vagy el fogadod,vagy nem.

11 hetes kisfiú édesanya

2009. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi a biztosíték arra,hogy adhatsz a szavára???

Semmi.Hogy lehet ennyire felelőtlenül gyereket vállalni?Főleg,hogy neked már van egy.Ha szeretek valakit,vele tervezem leélni az életem,akkor azzal nem viselkedek így.Én a helyedben nem bíznék ebben az emberben ezután már bármit is mondana.Fel tudsz nevelni egyedül 2 gyereket,van aki segít neked?Ne is haragudj,de ezt nem gondoltad át jól.Én is elváltam,van gyerekem is az első házasságomból,de ha a mostani férjemen csak egy kis bizonytalanságot láttam volna a házasságkötésünk előtt a gyerekemmel kapcsolatban,hogy el tudja-e fogadni,akkor nem lenne a férjem.Igaz ennek már több mint 7 éve,és azóta van 2 közös babánk is,de szerintem ezt jól át kell gondolni,hogy egy gyerekkel az ember hogyan megy férjhez.Ez nem olyan mint az anyóstéma,hogy nem nyitom rá az ajtót ha nem szeretem.A gyerekünk mindig a gyerekünk marad,és hozzánk tartozik.Vagy neked mindegy,hogy a gyerekedet milyen életnek teszed ki?Majd hetente meggondolja magát,hogy kelletek-e neki?Gondolkodj már,nem csak a saját életeddel játszol!!!!!!

2009. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A baba dolgot 12 hetig nagyon de nagyon gondold meg!!!!!!! Felesleges lesz 2 gyerekkel egyedul maradnod, nem tudom mennyi beveteled van havonta, es ki fog neked segiteni?! Ha most ennyire komolytalan, laza a kapcsolatotok, azt hiszed, hogy megegy gyerkoccel konnyebb lesz, es nagyobb felelosseggel lesz irantatok?!

A baba dolgot en nem tennem!!!!

Elj a gyermekeddel, es adjal meg neki mindent, amit tudsz, ne bonyolodj felelotlen kapcsolatokba, es ne vallaljal gyerekeket ugy, hogy azt irod, meg a kauciora sincs penzetek!!!

A levegobol fogtok megelni, vagy mibol? Es a te idegeidnek es a gyermeked idegeinek, lelki allapotanak erre van szuksege szerinted? Ne legyel felelotlen, megbanod, ha megszulod a babat!

2009. jan. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!