Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferjem egesz heten dolgozik,es...

Ferjem egesz heten dolgozik,este aztan leul a gep ele ejfelig,hetvegen egesz nap filmeket nez,most meg alszik,velem nem foglalkozik,mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Nézd meg, mit néz. Kategória? Mi történik ott?

Ha megoldható, próbálj meg valami hasonlót otthon. Mondjuk egy példa: ha a kosztümös filmeket szeretné, akkor legjobb lenne, ha rendeznél neki egy kosztümös bemutatót... bevonulás zenére, tánc, ilyesmi...

A lényeg az, hogy olyat csinálj, ami neki is tetszik és te is benne vagy.

2009. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
96%
Azt hiszem, a nők ilyenkor szoktak fodrászhoz, meg manikűröshöz menni, bevetni minden női praktikájukat. A megszokottól valami különlegeset csinálj, amit az előttem nyilatkozó is mondott már. Csábíts, ahogy eleinte is megszerezted a férjedet :-D Nem fog nehezedre esni :-D
2009. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak fáradt. De ezt biztos elmondja, ha megkérdezed. Mindenkinek vannak rosszabb időszakai, legyél hozzá türelmes. Ha nem szeretne téged, akkor nem ülne otthon.
2009. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkája során folyamatosan emberekkel van körülvéve, akkor az is lehet, hogy fáradt bármiféle kommunikációhoz, könnyebben kipiheni magát, ha csak néz ki a fejéből.
2009. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak fáradt, akkor ölbe kell venni, és simogatni. Finoman, érzéssel - nem érzékien, hanem megnyugtatóan: úgy, hogy neki semmit ne kelljen tennie, és ne is legyen (feltétlenül) közösködés belőle.

Értékelni fogja!

2009. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
89%
nálam ez váláshoz vezetett, vagy depis vagy magányra vágyik, próbáld kimozdítani és kideríteni mi az oka a kedtelenségének
2009. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Ültesd le beszéld meg vele ezt, ha annyira fáradt vagyen ki pár nap szabadnapot!

Mond meg hogy ez neked nem megy így, és hogy csinálnál vele közös programot, de várd ki az alkalmas időpontot, inkább először mond meg neki hogy akarsz vele beszélni egy fontos dologról, és ha ráér akkor szóljon!

De még egy jó tanács légy kicsit türelmesebb és esténként kis gyengéd nyak masszírozással csalogasd ágyba és csak kényeztesd, egy gyöngéd masszázzsal aztán mikor már majdnem elalszik, súgd a fülébe hogy hajnalban nagyon fogod vele kívánni a szexet!

2009. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Én is a csábítás,masszázs témát ajánlanám figyelmedbe.Annyira nem lehet fáradt,ha gépezni van ereje.

Én azt mondom,hogy valami miatt nem találja izgalmasnak a Veled töltött időt,jelzem,EZ NEM BIZTOS HOGY A TE HIBÁD,és ezért nem foglalkozik Veled.Ilyenkor kell alkalmazni a "Magad Uram,ha szolgád nincsen" elvet,és rendre elcsábítani,vagy kitalálni olyan új dolgokat,pl.hétvégére kirándulás,ha kicsit több pénzetek van,akkor masszázs,wellness,uszoda,jégkori,ha a mostani időt nézzük,síelés,és garantáltan veled lesz,és rájön,hogy milyen takaros kreatív kis asszonykája van neki.Légy találékony,és meglesz az eredménye.

De egyébiránt,ha rám hallgatsz,mielőtt az első "nagyszabású művelettel" előállsz neki,én leülnék vele,és egy nagy őszinteségi rohamot kapnék,amiben elmondom neki,hogy mit érzek,ha gépezik,meg TV-t néz,és mondja meg,hogy miért?Nem érzi jól magát velem,vagy mi a baja?És miután elmondta,rukkolnék elő neki mondjuk a wellness-hétvégével,hogy alaposan meglepődjön.

Sok sikert!

2009. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy most nem valami jo tanacsot mondok, de miert van az, hogy nekunk noknek a lalkunket ki kell tennunk, mert a pasink epp faradt es nincsen neki kedvecskeje foglalkozni velunk?

Persze mi dolgozzunk,fozzunk-mossunk,takarotsunk,neveljuk a gyerekeket es meg mindemellet mindig legyunk szepek-csinosak es a nap minden perceben keszek a szexre!?

Ha egy nonek van baja egybol raakasztjak hogy van epp menstrual vagy egy hisztis liba.

Nem ertem en ezt...

2009. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!