Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyunak születésnapi ajándék...

Anyunak születésnapi ajándék tipp? Nők ti minek örülnétek? [lent].

Figyelt kérdés

Sziasztok,

anyunak szeretnék ajándékot venni születésnapjára.Mivel ez a 45. gondoltam valami nagyon jót.

Anyuról:nem hord ékszert.

ilyen fittness,wellness,szinház stb már mind kilőve.

rengeteg elektronikus eszközünk van.

van 50ezer megspórolt pénzem,szivesen elköltöm,csak nem tudom mire lehet,ami értelmes.Utálja az értelmetlen apróságokat.Ezért kéne valami normális.

Az a baj,hogy a lakásban minden van,ruhaügyileg gondolkodtam még,de kabátot szerettem volna venni,erre minap jövök haza és mondja milyen jó Wellenstyne kabátot vett..szal értitek.

Nők ti minek örülnétek?

Órát,masszás dolgokat,swarovsky-t már kapott az ez előtti szülinapokra.


2010. okt. 27. 18:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
valami különleges virág esetleg? könyvritkaság?
2010. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Sok növényünk van:)igazából már nincs hely növényre,ami napos lenne.hát könyvritkaság..sok sorozatunk van meg elég ritka és antik könyvünk,soha nem mondott semmit hogy keresne bármifélét is.Mérnökasszony,otthon általában tervez,annyira nem szokott olvasni.
2010. okt. 27. 18:49
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell az összes spórolt pénzedet elköltened a szülinapi ajándékára, hidd el, hogy enélkül is pontosan fogja tudni, érezni, hogy nagyon-nagyon szereted. Lesd meg például, hogy milyen parfümöt használ és vegyél neki egy üveggel. Az mindig telitalálat. De akár csináltathatsz egy jó cukrászdában valami különleges születésnapi tortát. Sőt, a kettőt akár kombinálhatod is: a cukrászdában kérésre beleépítik az üveget a tortába.
2010. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Hogyha ennyire megvan minden, jobb, ha valami közös programot találsz ki, nem feltétlenül pénzzel, pl elmentek a kedvenc helyére kirándulni vagy piknikezni, összeállítasz egy fotóalbumot róla és magadról (ha van tesód, akkor róla is).

Esetleg főzhetsz valamit, és rendezhetsz egy csajos napot vagy akár hétvégét, ami kettőtökről (vagyis inkább róla) szól...

2010. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
én könyvet vettem anyumnak, de a saját készítésű ajándék is jó
2010. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

én amikor nem volt semmi ötletem, főztem, sütöttem.

nagyon örült neki :)

2010. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket:)A csajos program,az csak azért nem jó,mert van apám is:)Gondolom neki nem esne jól,ha kihagynánk.

Akkor szerintem a bowling lesz a jó,piknik nem nagyon mert Dec.20.

Azért akartam venni valamit,mert egyszer még nyáron véletlen megjegyzésként lettem leszólva,hogy csak gyűjtögetem a pénzem és ülök rajta..Igazából,adott tárgyra gyűjtögetek,de lényegtelen ahhoz még sok év kéne és sok visszajáró,hoyg meg tudjam venni.

De lehet tényleg a legjobb lenne,egy közös program.

Tortát mellesleg majd sütök én:)!

2010. okt. 27. 19:01
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
van vmi hobbija?
2010. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

Írtad, h mérnök és tervezni szokott. Ahhoz esetleg tervezőasztal? Vagy akármilyen spéci cucc ami segít neki ebben? Nemtom, számítógéppel tervez? Miket? Volt valami különösen kedves dolog amiből makettet tudnál csinálni? Annak biztos örülne, ha élete főművét megcsinálnád/csináltatnád makettben.

Első voltam.

2010. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%
Fizesd be egy hennafestő tanfolyamra! Vagy Tiffany készítőire!
2010. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!