Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez? A sógornőm már 7...

Normális ez? A sógornőm már 7 éve van együtt a barátjával. Az normális, hogy a fiú ott van a lányéknál, mert kulcsa van, s nincs közben otthon senki? Kvázi ő várja haza a családot?

Figyelt kérdés
A férjemnek a mai napig csengetnie kell ha megyünk hozzájuk látogatóba. Engem csak ezért és azért zavar, mert ahonnan én jövök ez nem volt szokásban. Max megvárhatta a fiú a lányt vagy fordítva ha az nem volt otthon. Kulcsot meg a saját közös lakáshoz kapott. Ők még nem is jegyesek.
2009. jan. 5. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Mármint hogy a férjedéknél a "barát" várja haza a családot? a férjednek meg csengetnie kell?

Háááát...nézőpont kérdése. Én úgy gondolom, hogy ha a férjednek is lenne kulcsa (meg Neked) akkor az fair lenne, de ez igy nem az. miaz hogy a saját fiúk csenget, ő meg "várja haza a családot"? Ez jogosan háborit fel.

Viszont az hogy azzal támadsz, hogy nem jegyesek, azért kicsit durva, mert van aki két hónap után lesz jegyes van aki két év után, és van aki 7 év után. Szerintem igazából rég együtt vannak, ez a fele nem baj. s úgy látom igazából ez esik rosszul Neked, ami jogos.

Mondjuk a barátomnak már én is adtam kulcsot ha úgy van, persze azért nem várja haza a családot...

szerintem a férjed beszéljen a szüleivel, vagy célozgasson kicsit arra, hogy miért van ez igy...

Üdv

2009. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi kirívó nincsen. Az öcsém felesége a házasságuk előtt itt élt velünk 6 évig (most már különköltöztek), természetesen volt kulcsa a házhoz, és az is gyakran előfordult, hogy egyedül volt itthon.
2009. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már 7 éve együtt vannak, szerintem nincs ebben semmi különös.. :)
2009. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A sogornodet varja haza a baratja, es nem a csaladot!!

Mivel egyutt laknak, ezert van kulcsa, gondolom nem egy idoben vegeznek a munkaval, es ezert kapott kulcsot.

De mivel a parod nem lakik mar otthon, ezert nincs is kulcsa, de miert nem kertek, ha annyira szuksegetek van ra.

2009. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocs nem jól fogalmaztam, nem laknak együtt( csak 7 éve járnak) csak a fiúnak a lányszüleihez ahol a lány is lakik van kulcsa. Akkor jön és megy amikor akar.

S igen ha mi megyünk a férjemmel és a két gyerekkel nekünk csengetni kell. Annyi sincs, hogy akkor nyitva legyen a kapu.

2009. jan. 5. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!