Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha az édesanyám elviselhetet...

Néha az édesanyám elviselhetetlen. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Eleinte az édesanyámnak nem volt semmi baja a barátommal most már több mint 1 éve járunk mostanában pedig állandóan piszkál bennünket van egy húgom és egy bátyám.A húgom barátjával állítólag soha nincs semmi gond se a bátyám barátnőjével csak mindig én vagyok a rossz mindenért pedig mindenben segítek neki amiben csak tudok.Ellenben a húgom ő csak állandóan abból áll ki,hogy csak csavarogni tudjon meg állandóan festi magát ebből áll ki minden napja.és ő tett még is jobban szereti mint engem.
2009. jan. 6. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Lehet hogy klimax...


Gondolom az zavarja, hogy kezd komolyra fordulni a dolog. Nálunk is volt ilyen korszak. Mi úgy oldottuk meg, hogy kiiktattuk azokat a problémákat amikbe kapaszkodott (ne csókolózzunk utcán, lépcsőházban, ne ölelgessük egymást rokonok előtt :))) és több időt töltöttünk vele. Segítettünk neki mindketten a kertben, a barátom leült vele beszélgetni [mondjuk annyiban lehet más a szitu, hogy ő már 27, nem tizenéves]...


Neked sem azt az utat kell választanod, hogy édesanyádnak ugrassz, hanem értékeled a kapcsolatodat mindkettő felé. Neked is jobb, ha otthon is és a barátoddal is béke van. Azt viszont sose hagyd, hogy valamelyik a másik ellen uszítson.

2009. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig édesanyám ezt csinálja állandóan mindent mond róla csak hogy szakítsak vele és ha már úgy csinálok mintha szakítanák vele akkor már rögtön mondja, hogy miért kell meg bántanom a barátom állandóan. és akkor már az a baja mert szakítottam vele mert mit fognak gondolni az emberek rólam amiért el hagytam. pedig a barátom szokott vele elég sokat beszélgetni minden féléről amikor nálunk van de amilyent el megy már rögtön le szid minden ért ás mindig azt mondja,hogy állandóan fel idegesítem.Nem mondom, hogy a barátom egy szent lélek de nem érdemeljük meg ezt a sok bántást amit anyukámtól kapunk.
2009. jan. 6. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
És mennyi idős vagy?
2009. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
19 éves.de miért kérded?
2009. jan. 6. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, hogy nem csak 14-16 éves kori hiszti ez nálad...


Egyébként nálam is abban a korba jött elő. De azóta megoldódott Anyuval is a dolog, és a Párom is megvan. Jól kijönnek egymással.

Beszélgess vele, próbáld megérteni. Mást nagyon nem tehetsz... És tanácsolni sem tudnánk.

2009. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rolcsy válasza:

a legtöbb ilyen probléma kezdete vagy a szülő gyerekkori helyzete miatti féltékenység, vagy külső tényező hatására alakul ki, de vannak más kiindulási helyzetek is, csak ahhoz többet kéne róla tudnom


ha tudod mi a gond, már félig meg is oldottad ;)

2009. jan. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!