Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon "gáz", ha egy 23 éves...

Nagyon "gáz", ha egy 23 éves lány egy 20 éves fiúval van együtt? Nem mintha különösebben érdekelne, emiatt nem fogunk szétmenni, de több ismerősöm is ellenzi, pedig nincs olyan nagy korkülönbség (szerintem). Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz ha a fiú úgy gondolkodik,viselkedik mint egy "normális" 20 éves fiú
2010. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz.max neked lehet rossz érzés, vagymi, mert éretlen a te korod számodra.persza ha nem az olyan témákban, akkor semmi gond.én mondjuk félig meddig egyidős vagyok veled, és bukom a 30asnál idősebb pasikra:)izlések és pofonok.
2010. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. Egy fiatalabb fiú is lehet érettebb a koránál. A baráti körünkben több olyan pár van, ahol hasonló a korkülönbség a lány javára és mégis évek óta együtt vannak.
2010. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk (egy éve együtt) ennél is több a különbség, a Tietek szinte semmi, még akár a normális kategóriába is úgy-ahogy belefér - a környezet eleinte furcsállotta, de nagyon gyorsan megszokták, semmi bajunk nem volt ebből 1-2 hetet leszámítva. Ha látszik, hogy biztosan vagytok a dolgotokban, ragaszkodtok egymáshoz, leszállnak rólatok. Azonban azt tudd, hogy lehetnek jellegzetes korral összefüggő problémák, ha az első mámoros hónapok lecsengenek. De egykorúak kapcsolatában, vagy ahol a férfi idősebb, meg lesz más probléma, és durvaság tekintetében nem lehet összehasonlítani - szóval emiatt nem beszélnélek le. Kérdés, hogy lesüllyed-e a szemedben, ha kijönnek az életkori sajátosságok, mert ki fognak jönni - vagy a szerelem lesz erősebb mindkét részről.
2010. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú idősebb ennyivel,nem gond.Akkor a lány miért lenne?
2010. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem
2010. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán, ha ti boldogok vagytok. Bár kétségtelen, hogy ebbe minden új ismerős bele fog kötni, illetve hogy még fiatalok vagytok ahhoz, hogy ne jöjjön ki a korkülönbség. 40 éves kor fölött már kifejezetten előnyös is lesz, előtte meg attól függ, milyenek vagytok (gyermekvállalás elérkezett ideje, gyermekszületés utáni kirekesztettség-érzés a férj részéről, életközépi válság a férj részéről).
2010. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát ennyire még nem komoly kapcsolat. Nekem egyelőre eszem ágában sincs gyereket szülni. Majd 10 év múlva. Házasságon sem gondolkozom még.
2010. nov. 4. 16:28
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha ti jól megértitek egymást, akkor az a lényeg, és semmi baj nincsen a 3 évvel a lány javára. Ismerősi körömben van egy pár, ahol a lány volt 2 évvel idősebb, ő volt 18, a fiú 16, mikor összejöttek. Ők jól megértik egymást: 4 év tellt el, még mindig együtt vannak. Anyukám legjobb barátnőjének a lánya 17 évesen ismerkedett meg az akkor 15 éves barátjával. Azóta 10 év tellt el. Végig együtt maradtak, ma már házasok.


A lényeg: lehet, hogy a fiúk még ebben a korban tényleg értelenebbek, de ez nem igaz mindenkire. Ha ti jól megértitek egymást, akkor csak az számít, nem az évek.


Sok boldogságot! L/22

2010. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet, 3 éve vagyunk együtt. Voltak ebből kisebb problémák, de szerintem ha nem lenne a korkülönség akkor más miatt lettek volna apróbb gondok. nekem pl. hamarabb lett munkám, ő még akkor tanult, ebből voltak gondok, de megoldottuk, most már ő is dolgozik, anyagilag mindenhogy felnőtt emberek vagyunk. Össze lehet csiszolódni :) Csak akarni kell. én pl. később szeretnék szülni, kb 28-29 évesen, ő meg kb 26 éves kora körül szeretne gyereket. bár gondolkodás terén szerencsém is van, mert sok dologban azonos a nézetünk.
2010. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!