Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánik rosszul velem...

Miért bánik rosszul velem anyám, amióta megtudta h meleg vagyok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves biszex/meleg fiú vok (kicsit érdekelnek a csajok de főleg a fiúk ez nemtom minek számít), már majdnem egy éve van barátom. Nem az a fajta nyávogós b*zigyerek vok szal nem látszik rajtam, fiús vok, aki megtudta mindenki meglepődött. Anyám kb. két hónapja tud róla és képtelen elfogadni. Nem is lehet beszélni erről vele mert ha szóba hozom akk mindig azt mondja h ő nem hajlandó ilyen gusztustalanságokról beszélni :S

De mindig beszólogat meg azóta semmibe se néz :S Előtte se voltunk túl jóban, hát még most... pl. másoknak mindig mondja h milyen büszke a két fiára (három fia van...) meg h öcsém meg bátyám milyen okosak ügyesek rendesek szépek én meg semmire se vok jó :S:S Ezt mondta. Pedig tök jó sporteredményeim vannak de az nem érdekli soha :S Olyat is mondott már amikor 1x felhúzta magát h ha ezt tudja előre, meg se szült volna mert velem mindig csak a baj van meg h ahogy betöltöm a 18at mehetek amerre látok... ezek nekem rohadt szarul esnek!!!

Meg pl. olyanokat csinál h meglátott engem meg a barátom az utcán (nem csináltunk semmit, csak dumáltunk, mentünk egymás mellett!!!) erre vacsoránál azt mondta álljak fel az asztaltól mert ő ilyen undorító emberrel nem eszik :S Meg öcsémnek azt mondta h vigyázzon meg ne érintkezzen velem mert elkap vmit tőlem meg biztos AIDSes vok... jó öcsém kiröhögte meg én tök jóban vok öcsémmel de ez akk is naon szarul esik h ilyeneket mond anyám rólam.

Apámmal én elég jóban vok de ő csak az állatokkal foglalkozik és nem mond ellent anyámnak. Nemtom mit csinálhatnék szerintetek? Néha már kedvem sincs hazajönni egy csomót vok a barátoméknál mert az ő szülei tök jó fejek de utána ha hazaérek mindig kapom a leb@szást :( Mit csináljak? Tök sz*r embernek érzem magam ezek miatt :S

17/F


2010. nov. 6. 16:00
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ja meg volt már többször is olyan h amikor később értem haza 8-9 körül mert a barátoméknál voltam akk fogta magát és kizárt :/ Direkt benne hagyja a kulcsot a zárban. És öcsémet kell hívogatnom h beengedjen.
2010. nov. 6. 16:02
 2/31 anonim ***** válasza:
43%
Ó, Te szegény. :(
2010. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Fú nem tudom miért csinálja ezt anyud. Elhiszem, h nagyon sz.r lehet:/ Pedig szerintem muszáj lenne beszélnie erről, és felfognia, h ez nem egy betegség, és ettől még ugyan olyan ember vagy. Próbálj meg apukáddal beszélni, s kérd meg, h ő is beszéljen anyuddal, hátha felfogja, ha apud mondja neki. sok sikert:)
2010. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Úgy látszik anyukádban erősebb a melegek iránt érzett undor, mint az anyai szeretet. Nehéz lehet neki is feldolgozni ezt az információt. Szerintem nem sok mindent tudsz csinálni, adj neki jó sok időt, és sok türelmet, hogy elfogadjon.
2010. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
19%
Ahhoz, hogy normális legyen hitesd el vele hogy csak egy ballépés volt és mutass be neki egy csajt. Akkor tuti enyhülni fog, és talán te is rájössz arra, hogy nem f@szt akarsz markolászni. Ha elkerülsz otthonról akkor nyugodtan ratyiskodhatsz, addig míg otthon vagy ne legyél langyi. Biztos ratyi vagy? Vagy csak ez is egy libsi felkapott dolog,hogy én most b.zi akarok lenni?
2010. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%

Ne foglalkozz vele... az én anyám ugyanezeket csinálta, 2 apró különbségtől eltekintve.

20 éves lány vagyok, rendes fiú baráttal. A párommal semmi baj sincsen, nála jobbat el sem lehetne képzelni.

Senki sem érti, mi történt anyámmal. 1 évet bírtam így ki, majd elköltöztem. Hiába próbáltam beszélni vele, egyszerűen átnézett rajtam. Bár azelőtt sem tudtam soha beszélgetni vele .

Csak annyit tudok mondani, bírd ki még egy kicsit, aztán költözz!

2010. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Nekem is 3 kisfiam van, igaz még kicsik, de soha nem tudnék velük így beszélni. Attól mert így érzel, még az ő gyereke vagy. Erről senki nem tehet, mint ahogy arról sem, hogy kibe szeretünk bele. Ez pont olyan, mintha neki azt szabták volna meg, hogy ne a szerelméhez menjen férjhez. Ne haragudj, de nem értem az anyukádat. Próbáld megbeszélni vele a dolgokat, de ha semmi eredménye, és van rá lehetőséged, költözz oda a barátodhoz, ha az ő szülei tolerálják azt, hogy mások vagytok. Gondolom, szeretnél tovább tanulni is. Az lenne a legjobb, ha el tudnád magad tartani, lenne munkád, és amellett tanulnál, hogyha esetleg költöznöd kell, legyen miből élned!

Sok sikert, és fel a fejjel! ;)

2010. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%

Hát ez nem jó helyzet..:S

Mondjuk nem is értem miért ilyenek a szülők...ennyi erővel akkor már hibáztathatná magát is elvégre ő szült meg. De igazából ez senkinek se a hibája, ilyen az élet, de akkor már inkább legyen meleg az ember fia mint halálos beteg vagy fogyatékos...nem tudom anyudnak melyik lenne a jobb.

De mivel írtad hogy 2 hónapja tudja, lehet idő kell neki mire elfogadja. Ha meg nem..hát tovább kell állni, egyik füleden be a másikon ki, és ha tudsz 18 éves korod után költözz el, költözz össze a barátoddal, vagy nem tudom mit lehetne tenni...:S

17/L

2010. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
32%

Csak a te véleményedet ismerve, sz.rd le innentől kezdve a roh.d.k anyádat nagy ívben, amíg nem könyörög sírva a bocsánatodért! Ha anyád otthon az úr (ezek szerint), akkor költözz el minél hamarabb, ha nem javul a helyzeted. Innentől kezdve nem jár neki a tisztelet, hát ne is add meg neki.

Azok alapján, amit írtál, szerintem teljesen helytállók a tanácsaim. Ha szól valami az anyád mellett, azt csak te tudhatod.

2010. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
67%

Édesanyád nagyon dogmatikus és szűk látökörű.

Ezen nem tudsz változtatni.

Bár ha ezt elolvasná, talán változna a véleménye:

[link]



Csak egy kis idézet onnan:

"Az a keresztényi tanítás, hogy a homoszexualitás azért bűn, mert a szexualitás isteni célja a szaporodás, alapvetően ott bukik meg, hogy a homoszexualitás biológiailag meghatározott jelenség. Következésképen nem erkölcsi kérdés, ahogy heteroszexuális sem elhatározásából lesz valaki. Ha van Isten és homoszexuálisokat is teremtett, rá hivatkozva nem lehet teremtményeit üldözni."

2010. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!