Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket vesztek karácsonyi...

Miket vesztek karácsonyi ajándékanak? Kinek kb mennyiért és mit?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 16:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Apunak, tesómnak, nagyimnak és a kedvesemnek veszek.

Max 1000 1500. Több pénzem nincs.

2010. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

anya,apa,2 báty

de még nem tudom mit veszek nekik

2010. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Lánynak laptopot, fiúnak uszibérletet, embernek egy koncertjegyet, mamáéknak állatkerti belépőt, a párom lányának vásárlási utalványt
2010. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
lapotopos lány szívesen lennék, első!
2010. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Apumat egy tandemugrással lepem majd meg anyumat meg egy portérrajzzal:)
2010. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
51%
Nem szabad sokat költeni rá én mindig olyasmit veszek aminek tudom hogy örülnek és hasznos a számukra Pl: apukám szeret horgászni így vettem neki egy konzerv kukoricát és azzal horgásztunk egész nyáron:)
2010. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A húgomnak egy narancssárga hippsy-t vettem, mert az a kedvenc színe és mert folyton felfázik :D

Ez 2500 Ft volt, viszont már októberben beszereztem.

Apukám egy ún. pályaudvari faliórát kap, ezt már régebben említette, hogy tetszik neki, csak drágának tartotta. Én meg megtaláltam a Vaterán 700 Ft-ért :D

Ez is megvan már.

Nagymamám szinte biztos, hogy ékszert kap, mert nagyon szereti az egyedi és különleges ékszereket. Ezt még nem tudom pontosan, mi legyen, én fogom csinálni, de magas a mérce, mert szinte csak iparművészek által készített ékszerei vannak, szóval elég színvonalasat kell alkossak.

Anyukám nehéz dió, egyelőre a vezeték nélküli egér és billentyűzet a nyerő ötlet, mert szeret az ágyból youtube-ozni, de minden szám után oda kell menjen az asztalhoz, így kényelmesebb lesz neki. Ez nem tudom, mennyibe kerül, lehet, hogy a húgommal közösen vesszük.

Az öcsém valószínűleg lego-t fog kapni.

A párom színházjegyet, mert magától soha nem hajlandó eljönni velem. :D De ha lesz valami jobb ötletem, akkor azt.

A húgom barátja nehéz dió, fogalmam sincs, minek örülne, egyelőre a valami szép üveg alkoholnál tartok.

A nagynénéméknek családicce fogunk valamit venni, arra még nincs tippem.


Jelenleg kb itt tartok :)

Még novemberben szeretnék legalább három ajándékot beszerezni, hogy a december ne legyen anyagi romlás :D

2010. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
előzőnek: youtube-on belehet állítani már ilyen listákat hogy elölre beállít mondjuk 20 videót és akkor nem kell mindig odamennie :D nekem volt vezeték nélküli billnetyűzetem meg egerem is de nagyon rosszak voltak ki is dobtam.
2010. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szomorúan hallom, akkor ki kell találnom valami mást.

Az előre beállított listával pont az a baj, hogy ha véget ér a szám és meglátsz valamit, amit szívesen hallgatnál, oda kell menned és át kell kattintgatnod így is.

2010. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

LEgjobb barátnőm: Nikon objektív formájú termosz. Férjem: könyv, plusz egy készlet amiben csavarkulcs kalapács ilyenek vannak csokiból. Anyukám, hálószobájába kap dekorfüggönyt, mert ami most van neki azt lenyúltam :D

Apu könyv,plussz egy pulcsi meg csoki.Másik két barátnőm sk készítésű dolgokat kap. Egyik dekupázsolt papírzsepi tartó, másik dekupázsolt reggelizőszett.

2010. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!