Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök ettől a helyzettől....

Megőrülök ettől a helyzettől. Mit csináljak, hogy normálisan viselkedjen a barátnőm és az exe?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm exe a párom legjobb haverja. Két hónapja szakítottak és azóta, ha egy légtérben vannak kibírhatatlanok. Nem hajlandók egymás mellé leülni, nem szólnak egymáshoz.

Múltkor egy asztalnál ültünk és volt egy üveg bor a barátnőm mellett. A párom haverja úgy kérte el az üveget, hogy valaki mondja meg a (itt a barátnőm neve), hogy adja ide a bort. Erre a barátnőm azt mondta, hogy valaki mondja meg a (név), nem fog miatta megmozdulni. Nem ez volt az egyetlen ilyen jelenet.

Próbáltunk velük beszélni együtt és külön is, de mindketten megmakacsolták magukat. A két társaság meg teljesen összemosódott, tehát mindig együtt megyünk szórakozni.


2010. nov. 10. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiküknek menniük kell, mert így csak még jobban elmérgesedik a helyzet.
2010. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hány évesek 15?
2010. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A barátnőm 17 az exe 19, de a viselkedésük alapján 12-13.
2010. nov. 10. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó a 2. kérdése! Nem tudják normálisan, felnőttként kezelni a dolgokat?

Baromi kellemetlen helyzetbe hoznak titeket, ezt kellene velük megértetni. Neked a legjobb barátnőd, párodnak a legjobb barátja. Hogy lehetne bármelyik mellé állni, vagy vele szembe? Buták, gyerekesen viselkednek, és szerintem az egész szakítást visszacsinálnák.

2010. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon megértem a problémádat. Férjemnek volt egy barátja, annak egy élettársa. Elmentünk például motoros bulikra, a csajnak midig volt valami nyavalyogni valója,. Állandóan piszkálta a társát, veszekedtek, a csaj duzzogott. Mi meg életvidámak voltunk. És a végén én pattintottam le őket. Elegem volt belőlük egy örök életre.
2010. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is mondd meg a barátnődnek, meg a párod is a haverjának, hogy baromi idegsítő, amit csinálnak, mindenki kedvét elbaccák a hülyeségükkel, úgyhogy vagy szedjék magukat össze és ne viselkedjenek úgy, mint alsó tagozatban, vagy senki sem kíváncsi rájuk, mert baromira elegetetek van belőlük.
2010. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valahogy csak meg lehetne oldani, hogy ne találkozzanak.
2010. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!