Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék nekik karácsonyra?

Mit vehetnék nekik karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van, de tényleg tanácstalan vagyok.

Idén nincs sok pénzem ajándékokra(ezer forint fejenként) és sajnos kézügyességem se nagyon van

Apunak,nagymamámnak,hugomnak és a páromnak szeretnék


Apu:51 éves, irodában dolgozik, mindig jön-megy.Sportrajongó

tesóm(lány) egyetemista, nagyon szereti a kézilabdát, szereti a kis plüssöket.

nagyim:77 éves. Na ő már más. Olvasni nem szeret,már nem igazán főz,nem szereti a csecsebecséket, mert, hogy porfogók.Illatszerekben csak a babát szereti.

kedvesem:szereti a focit,szereti Jack Londot, imádja a zenét.(még nem lakunk együtt)

Egyikük sem várja el tőlem, hogy drága ajándékot vegyek, sőt, hogy nem kell semmi, de mégis valamit szeretnék.

köszi a válaszokat.


2010. nov. 10. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a tesódnak vehetnél valamilyen kis plüsst.

A nagyidnak egy pl.: babtusfürdőt, vagy szappant.

A párodnak pedig a kedvenc énekes/zenekara legújabb cd-jét(ez valószínű, hogy több mint ezer ft., de mondjuk a tesódnak nem muszáj nagy plüss, elég egy kisebb, és abból sem a legdrágább)

Ne haragudj de most apukádnak nem jutott eszembe semmi, de ettől függetlenül remélem, hogy segítettem.:)

2010. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok újra. Apukádnak vehetnél tollat, mappát, vagy valami irodai kelléket.
2010. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

óó köszönöm:)

Szerinted egy névre szóló toll jó nagyinak? (velünk lakik, és mindig tollat keres, ha fel kell írni valamit)és mellé a baba testápoló?


Apunak még kitalálok valamit:) Vagy tesóval közösen:)

2010. nov. 10. 19:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet már névre szóló tollat kapni ezer alatt,de nagyon aranyos ajándék egy merci bonbon mindenkinek egy olyan kis masnival amit ráragasztasz.A dm-be nálunk van olyan(vidéki vagyok)hogyha ott vásárolsz akkor ingyen becsomagolják neked,egyszer egy isminek volt névnapja és nekem sem volt sok pénzem és vettem neki egy tusfürdőt és kézkrémet és tökre aranyosan becsomagolták a maminak akár ilyen is lehet h ott becsomagltatsz 2 babaterméket.Amúgy szintén ilyen helyen mint a dm vagy rossmann lehet kapni ennyiért már aranyos csomagot pl.axe ot vettem már olyat amibe tusfördő volt deosprayvel 1000.
2010. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kérdező: amit írtál a nagyidnak ötletet, az jó. a toll testápolóval, vagy esetleg tusfürdővel.
2010. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2010. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Harmadik:) Igen, gyakran veszek valamit a Dm ben(én is vidéki vagyok) nekem is becsomagolják.)


utolsó:köszi, szerintem akkor nagyi már megvan.

Páromnak:focis bögre? szerintetek?

vagy valami személyesebb? zenét mindig ír ki magának, szóval abban naprakész:)

tavaly neves törölközőt kapott.

apunak meg lehet közösben lenne tesómmal.


köszi nektek!

2010. nov. 10. 19:34
 8/13 A kérdező kommentje:
19:33 köszi, ez nagyon jó:) ilyet kapott tavaly a párom szeretlekest:)
2010. nov. 10. 19:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Nalátod akkor már van a toll névreszóló vagy a csomag dm-ben nönek férfinak tudsz annyiért fejenként(tusfürdő baba + kézkrém ahogy irtam már) vagy egy bonbon vagy mondjuk egy bor férfinak egy masnival a nyakán.Vannak azok a kekszek amik diszdobozban vannak na az is szerintem tökre szép és sok helyen ilynekor vannak akcioba pl.lidl aldi tuti.Az aldiba most lesz leárazva 600-ra a merci és a lidl be találtam neked érdekeset.Van tökszép mécsestartó(aromalámba néven fut 899ft.Illoolaj párologtató amúgy tökre szépek.Ja és még valami...van 1300 ért diszdobozkészlet,igaz soknak tünik,de 3 doboz kerül ennyibe és te is belesüthetsz sütit vagy vehetsz bele valami finom puszedlit vagy kekszet lehet így olcsóbbban jön ki mintha készen vennéd.
2010. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó ez nagyon jó:) köszönöm:)
2010. nov. 10. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!