Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy bízzak?...

Mit tehetnék hogy bízzak? Leginkább magamban kéne.

Figyelt kérdés
Az exem 2év alatt csajozott össze-vissza.Egyik osztálytársával túl jól kijött,mindig hívták egymást.Szakítottunk végül,most meg hallom,hogy azt a lányt nemsokára feleségül veszi.8hónapja van barátom,imádom,tudom,hogy ő is engem.De rá van szállva az egyik osztálytársa,és azért barátok.Akaratlanul is párhuzamot vontam az előző kapcsolatom kimenetele és e között :S Mit tegyek?
2010. nov. 13. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
valószínűleg túl hamar ugrottál bele a mostani kapcsolatodba és emiatt nem bízol.nyugodj meg ha szeret nem fog ilyet tenni
2010. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak bízzál magadban ,akkor tudni fogod hogyan kell élni! és ha úgy érzed hogy ez a srác is olyan mint az előző, szakíts vele, mert akkor nem érdemli meg h rá pazarold az időd! és nyugi biztos fogsz majd találni v.kit aki nem fog ráakaszkodni másokra csak veled lesz, veled fog foglalkozni.stb.,stb! csak hagyj időt magadnak!:)
2010. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!