Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem ex. -e 4 év után...

Férjem ex. -e 4 év után jelentkezett e-mailben, hogy kellenének neki a régi képei. Ha 4 évig nem hiányzott neki, akkor most miért jelentkezett? Aggódhatok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Mondjátok meg, hogy már nincsenek meg és kész.:-)
2009. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megtörtént! Azóta 2szer írt, egyszer, hogy küldjük el, ha megtaláltuk őket, másodszor gratulált, de elég cinikusan. Azt sem tudom honnan tudja a férjem email címét?!
2009. jan. 13. 12:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van félnivalód, úgyse tehetsz semmit, ha nincs, akkor pedig feleslegesen aggódsz. Egy biztos, akik összetartoznak, azokat a sors összehozza, ha te és a férjed összetartoztok, nincs mitől félned, ha nem, akkor pedig hosszú távon mindegy.
2009. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Jobb ha odafigyelsz!Pontosan azt gondolom,amit te.ha négy évig nem hiányzott,akkor most mi van?Hogy gondolja,hogy ti majd őrízgetitek az őt ábrázoló képeket,várva mikor jelentkezik érte?Szálljon már le a földre!

Arra viszont figyelj,hogy emiatt nehogy veszekedés legyen a férjed és közted!!!Ha fittyet hánytok rá akkor majd észheztér.Ne írjatok neki,ezzel nem adtok okot még egy levelére.

Szia

2009. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bízom a férjemben és tudom, hogy nem kell neki más! A probléma, hogy konfrontálódunk akarva-akaratlanul is a csaj miatt, volt már rá példa a múltban is, hogy tudatosan keverte a .... köztünk. A tudat, hogy megint kezdheti elölről, megrémít.
2009. jan. 13. 12:50
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Szia, szerintem ne aggódd magad halálra!Nekem pl pont a napokban jutott eszembe, hogy van egy pasztellkrétakép, amit én csináltam és kereteztettem be az egyik exemnél. Hat éve mentünk szét, neki azóta felesége van és most várják a babát. Nem tudom, nem lenne ildomos, de szeretném viszzakapni a képem.

Lehet h 4 évig nem hiányzott neki, most meg igen. Van ilyen. De igaz, ha van félnivalód, úgysem tudsz nagyon mit csinálni, azontúl meg kár ezen stresszelned magad.

2009. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

szerintem mindegy mikor jut eszébe, lehet tényleg van pár kép egy régi nyaralásukrol vagy akármiröl amin rajta van a xy barát, rokon nagymama amit most szeretne megkapni.

szerintem a legjobb az lenne ha vannak ilyen képek (gondolom egy külön dobozban) akkor elküldenétek és lezárva a gond. ha ezekután is irogat akkor már ellehet gondolkodni hogy mit is akar. addig felesleges ilyenen agyalni.

2009. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Most meg fogsz lepődni. Én Karácsony előtt írtam a volt barátomnak, mert nála van egy olyan album, amin a kiskori képeim vannak. Tudni kell, hogy azokból a képekből nincs több, nincsenek negatívok, semmi. Számomra nagy érték. Szerettem volna a férjemnek adni karácsonyi meglepetésnek, ezért írtam neki, hogy ha megvan, juttassa el valahogy. Én is írtam neki párat, amikor is érdeklődtem, hogy megvan-e. Nincs bennem semmi hátsó szándék, boldog házasságban élek, van egy kisbabánk, és eszem ágában sincs több ebben az egészben, csak az album. Létezik tisztességes szándék is.
2009. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nálatok van amit keres küldjétek el neki.Utána már nem lesz miért zavarnia benneteket.Feladod postán ennyi.A cinizmusát meg hagyjátok figyelmen kívül.feleslegesen meg ne aggódj.A férjeddel gondolom tudod tisztázni akar-e tőle valamit.Ha nem,akkor rövidre lehet zárni a dolgot.Ha igen,akkor meg le kell ülnötök megbeszélni a dolgaitokat.
2009. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

4 evig nem hianyoztak neki a kepek, most pedig igen, ebben nincs semmi kulonos.

Szerintem ne aggodjal, a kepeket kuldjetek el neki, a ferjedtol kerdezd meg honnan tudja az ex az e-mail cimet, es beszeljetek tisztan. Ha a ferjed nem akar semmit tole, akkor ugysem lesz semmi ne aggodjal.

Te ugyis erzed, hogy a ferjed oszinte e, vagy esetleg kodosit.

2009. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!