Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a tudtomon...

Mit csináljak, ha a tudtomon kívül a gyerekemet felrakták az iwiwre?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 16:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
az hogyan lehet, hogy a tudtodon kívül?Valami barátja lehet?Esetleg a gyerkőc nem rakta fel saját magát?
2009. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

én nem csinálnék semmit, nem lesz tőle semmi baja.


ha nagyon zavar, akkor részletesebben ird le a körülményeket, hogy használható tanácsot lehessen adni.

2009. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 yuda ***** válasza:
90%
Írj a fenntartónak pontos adatokat-valószínűleg valamilyen formában Pl. beszkennelt azonosító dokumentumokat be fog kérni,de megoldják.
2009. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Az iwiwet a rendőrség és az origo üzemelteti. Baja biztos nem lesz belőle. Én is rajta vagyok :)
2009. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
mondjátok már mi az az iwiw és hogyan lehet oda bejutni, mert mindenki azt emlegeti? én rá akartam menni mármint az oldalra és valami meghívót írtak, hogy az kell.
2009. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Szia.


A párom is felrakta a saját gyerekeit,és én is felraktam magamhoz a párom gyerekeit(fényképen) anélkül,hogy anyjukat megkérdeztük volna,mivel az apjuk is törvényes szülő,és ő engedélyezte.

Te esetleg arra gondolsz,hogy valaki küldött neki egy meghívót,amivel regisztrált?Baja nem lesz belőle.

Vagy esetleg még ovis,bölcsis,vagy csecsemő?És nem tudod ki rakta fel?A kérdésed nem egyértelmű,írj kommentet.

Melody

2009. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
iwiw:(internet who is who)ismerős kereső, képeket tölthetsz fel, mások képeit, adatait nézheted meg, írhatsz kommenteket, fórumokat hozhatsz létre stb. Magyarul tarthatod a kapcsolatot az ismerősökkel. Nem értem, miért akkora baj, ha valaki felkerül rá...Tényleg nem fáj, én is fenn vagyok rajta:)
2009. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Ha telefonszám, pontos lakcím és egyéb olyan információ, ami kellemetlenséget okozna, ha kitutódna nincs rajta, akkor ne törődj vele, baja nem lesz.
2009. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Kérdés, hogy ki rakta fel és mennyi idős a gyereked.

Én nagy balhét csapnék, ha valamelyik rokon a 9 hónapos gyerekemnek csinálna egy saját adatlapot! Kinyomozhatod, hogy ki volt megkérheted, hogy szedje le, de akár az adatlapja mellett van egy Jelentem! gomb is - gondolom hasonló célból.



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2009. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

igen kedves utolsó hozzászóló, pont erről van szó.

megszületett a kicsi, és csináltak neki egy saját oldalt, és senkit nem kérdeztek meg rókla, és ők jelölgetnek mindenkit ismerősnek...

ja, és a pláne benne h az anyukát a kicsi anyuját jelölték be majd hogy nem utolsóként!!!!!!!!

2009. jan. 13. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!