Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell gyásztáviratot küldeni?

Hogy kell gyásztáviratot küldeni?

Figyelt kérdés

Üdv!


Meghalt nagyapám felesége (nem a nagymamám, ő már 3 éves koromban elhunyt, nagyapám újranősült). Nem valószínű, hogy haza tudok menni a temetésre, ezért anyám javasolta, küldjek gyásztáviratot. Ezt hogy kell?


A megfogalmazáshoz is jól jönne egy kis segítség. Jóban voltam a nénivel és nagyon szeretem nagyapámat is, szóval nem szeretnék valami személytelen hangú sablonszöveget küldeni, de őszintén szólva nem jut eszembe semmi.

F/27


2010. nov. 22. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Leirod mi történt és tisztelettudoan fogalmazod meg.
2010. nov. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
a gyásztávirat legyen lényegtretörő és ne tépjen fel-mélyítsen sebeket, nem kell ömlenegeni,hogy ó,remélem nem szakad bele a szívetek stb.
2010. nov. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

SZia!!!

Mély együttérzésel osztozom a fájdalmadban drága nagypapám!!!

Én ezt küldeném!

Sajnálom,hogy meghalt a "néni" őszinte részvétem neked!

2010. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A posta honlapján kiválaszthatod, hogy milyen megjelenésű gyásztáviratot szeretnél küldeni (kódszámmal jelölik a mintákat). Aztán megfogalmazod a szöveget, amit küldeni szeretnél. Nem tudom, hogy felvesznek-e még telefonon keresztüli gyásztávirat-megrendelést, de személyesen a postán biztosan. Szóval bemész egy postára, kérsz egy általad kiválasztott kódú gyásztáviratot, kapsz egy blankettát, amit kitöltesz az adataiddal, a címzett adataival és feltűnteted azt a szöveget, amit szeretnél elküldeni. És kész.
2010. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat.
2010. nov. 22. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Van olyan lehetőség is, hogy a postán megveszed magadnak a gyászlapot, megírod , és feladod mint egy levelet. Jóval olcsóbb csak kézi írású. Kézbesítés során meg teljesen ugyanaz, a táviratot is bedobják a postaládába. A táviratot faxon továbbítják, és kézbesítő postán írják meg hozzá a gyászlapot. De ugyanolyat, mint amilyet te tudnál venni a postán. 3 féléből választhatsz.
2010. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!