Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámat meg szeretném lepni...

Anyukámat meg szeretném lepni egy videóval. Milyen zenét tegyek alá?

Figyelt kérdés
Amin a születésünk elötti és utána illetve eddigi életünket képekbe fogaljuka hugommal.(Apuval amikor megismerkedtek,eljegyezték egymást,esküvő,megszülettem,megszületett tesóm.)A képek megvannak csak a zenét nemtudom, hogy mit rakjak alá.Ebben szeretném a segítségeteket kérni.(: Több címet is várnék...mivel elég hosszú lesz :D Előre is köszönöm.
2009. jan. 14. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
A megismerkedésük, esküvőjük alá mindenképp valami olyan zenét tennék, ami akkor volt szerelmes dal, amikor ők fiatalok voltak. Nem tudom, mennyire szoktak zenét hallgatni, de a zenében is tarthatod a kronológiát, vagyis minden időszakra kikeresed az akkori slágerek valamelyikét, hogy teljes legyen a nosztalgia.
2009. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Az eleje:Louis Armstrong:What a wonderful world,vagy ha modernebb,akkor:Billie Idol:White wedding,a közepe,születésetek:Kovács Kati:Úgy szeretném meghálálni,a vége pedig Simon és Garfunkel:The sound of silence.

MElody

2009. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Az előzőeken túl még lehetne:

Ákos: Ilyenek voltunk

Emberek: Mama

Halász Judit: Mit tehetnék érted?

Máté Péter: Egyszer véget ér

2009. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

2.ik vagyok.Kérdezném az engem,és harmadik válaszolót lepontozó gyökereket,hogy a konkrét válaszainkkal,mi a fene rosszat mondtunk????CÍMEkeT várt a kérdező,és nem irányzatot konkrétum nélkül,mint ahogy első írta.Ő 100%-os mi meg alig 50?????Olvasni és értelmezni nem tudtok?Ha tudtok jobbat,ne pontozzatok,hanem írjatok a kérdezőnek választ.

B@sszus milyen emberek vannak????MElody

2009. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha én anyukámnak csinálnék videót akkor az egyik kedvenc zenéjét tenném a videóba.
2009. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
HA JOL TUDOM KOVÁCS KATI ÉNEKELI AZ UGY SZERETNÉM MEGHÁLÁLNI DALT.ÉN MINT ANYA ANYÁKNAPJÁN BÖGTEM MINT KISGYEREK AKINEK ELVETTÉK A LABDÁJÁT EZEN A DALON.
2009. jan. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok választ!(: Én mindenkit felfelé pontozok :) Sokat segítettetek.
2009. jan. 15. 17:12
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
neharagudj de ez nem jó otlet, hogy mástól kérsz címeket.azok amiket felsoroltak, az mind olyan szokványos és nekem sem tetszenének./én is anyuka vagyok/.szerintem az édesanyádnak is jobban tetszene, ha egyedi videót csinálnál olyan számokkal amit o szeret, mert o is "egyedi" a te édesanyád .így érezni fogja mennyire szereted, mennyire fontos számotokra.egy kicsit tovább fog tartani , de megéri! még egyre figyelmeztetnélek:nagyon sok videóban vannak ezek a "fennkolt, magasztos" zenék amelyek nem mindenkinek tetszenek , néha ezek a videók inkább szomorkás hangúlatúra sikerulnek. nehogy anyukádnak is az jusson az eszébe, hogy mennyire múlnak az évek.inkább valamilyen vidámabb, vagy semlegesebb hangvételut válasszál.
2009. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!