Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki olyan dolgot akar...

Ha valaki olyan dolgot akar pénzért neked eladni amit te vettél neki pár éve, hogy reagálsz?

Figyelt kérdés
Családtagról van ,nem állnak túl jól de nem tudom mit csináljak,vegyem meg "kétszer "és igy segitek,vagy szóljak,hogy na ne már?<ő azt hiszi nem emlékszem rá,hogy én vettem a gyerekének>
2009. jan. 15. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Tedd szóvá, hogy ezt te vetted, ha el is karja adni ne neked. Tényleg ne már. Ennyire nem állhat sz..rul,hogy bunkó is legyen.
2009. jan. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
88%
szerintem is ted szóvá!!hogy te veted nekik!!és milyen dolog az hogy neked akkarja eladni!?!!!!!
2009. jan. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
azért ne ess nagyon neki,de tedd szóvá...ha tényleg el akarják adni, találnak másik vevőt...
2009. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Akkor inkább kérne kölcsön pénzt...


Szerintem mindenképpen tedd szóvá, hogy "de hiszen ezt én vettem nektek." és nevess egy nagyot. Aztán téma lezárva.

Vagy mondd meg, hogy amikor megvetted akkor is neki vetted, nem magadnak tehát nincs rá szükséged. Vagy "nem tudom mennyire tudod, de ajándékot nem illik ismét elajándékozni. - hatásszünet- Pénzért..."


Nem értem az ilyen embereket.

2009. jan. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Párszor kért kölcsön de a kis öszegről valahogy mindig elfedkezett megadni,hát utánna már nem adtam neki kölcsön,és ez a legújabb,hogy hátha bebir palizni....
2009. jan. 15. 10:41
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Ja értem. Hát akkor küldd el őt a francba.

Gondolj bele, fordított helyzetben hogy küldenének el téged az emberek... ilyen bunkóságot csinálni. Mifelénk erre mondják azt, hogy "azért ehhez már pofa kell" :)

2009. jan. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Én biztosan kiröhögném.
2009. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

1. nem lehet, hogy szenilis?

2. én azt is elképzelhetőnek tartom, ha tényleg rosszul áll, hogy már szégyelli, hogy nem tudja visszaadni a kölcsönt, és inkább így próbálkozik, hogy legalább ő is adjon valamit, és talán eszébe se jut, hogy azt te vetted

2009. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ártatlan képpel felkiálthanál: -Jé egyszer én is ilyet vettem,ha jól emlékszem, ugye?.... Aztán meglátod a reagálásukból, hogy mi jön le. De szerintem nagyon nem szép kétszer megvetetni veled valamit. Ha meg mint írod,hogy a kölcsönkért kissebb összegeket elfelejtik megadni, biztos,hogy megérdemlik a segítségedet??? Finoman közöld velük,hogy sajnos nem veszed meg, mert egyszerűen nincs rá szükséged. Máshonnan nem tudnak pénzt szerezni csak tőled??? erőltessék meg magukat egy kicsit!
2010. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!