Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engednéd a 16 éves lányodnak,...

Engednéd a 16 éves lányodnak, hogy modell iskolába jelentkezzen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 18:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2010. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2010. nov. 27. 19:00
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

Én mennék/mentem volna szívesen, de sajna volt egy akadálya: a pénz, mivel ezek a tanfolyamok elég drágák, főleg egy-egy portfólió fotózás 20 ezertől indul.

Ha van rá keret, és tényleg szép a lányod, akkor miért ne?

21/L

2010. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
Igen, barátnőmnek nem engedték pont 16 évesen, azóta is szidja miatta az anyját.
2010. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%
Ha igényes hely, akkor természetesen. Miért ne? Gondolom nem aktmodellképző. Barátnőm eléggé híres modell és ő is így kezdte, szóval engedném :)
2010. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%

Előbb tanuljon. Szerintem.

Bár ha látszik rajta, hogy nem egy orvos alkat, és csak ebből tudna megélni, hát tessék. :)

2010. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem egy IQ zseni, akkor lehet.
2010. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%

Igen! hogyha most nem próbálja meg, mikor máskor?!

egyszer élünk! ha pedig nem tetszik neki, kiszáll. legalább nem lesz az, hogy te gátoltad meg a sikerei elérésében. :)

hajrá!

2010. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%

Igen. Én is szerettem volna, és a szüleim nem engedték.

Több ismerősöm kezdett kb annyi idősen modellkedni, mellette folytatták az iskolát, majdnem mindegyikük egyetemre is jár vagy már végzett is.

Jó dolog, mert ha összejön havi néhány fotózás, abból már egész jó pénzeket lehet szerezni, valamint kapcsolatépítésnek sem utolsó dolog ("nem téged láttalak a ... reklámjában a múlt héten?").


Szóval mindenképpen engedném, csak fokozottan ügyelnék arra, hogy mellette a sulit is rendesen csinálja.

2010. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%

nem, mert akkor a tanulással nem foglalkozna, csak a modellkedéssel, akkor meg majd b@szhatja, ha már nem lesz olyan szép, mivel ugye tudjuk, a szépség múlandó.

Egyik osztálytársam is modellkedik, meg hostess munkát végez az egyik disco-ba, minden pénteken ott van, iszik meg minden, tanulni sosem szokott. Tudom, mert szakmai órákon mellettem ül, meg mindig rossz jegyei vannak stb. Jah és mindne hónapban más barátja van, akivel elsőnek dúl a láv, de 1 hét után siránkozik nekem, a már nem tetszik neki, és mással kavart a buliban -.- Na én ezért nem engedném, mert félnék, h ő is ilyen lenne. 18/L

2010. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!