Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen már? A páromnak szervez...

Milyen már? A páromnak szervezve lett legénybúcsú, nekem meg nem!

Figyelt kérdés

Szép kis emlék marad! A párom megy legénybúcsúba én meg maradok otthon, mivel már késő szervezkedni! Amúgy meg várandós is vagyok. Ettől függetlenül nem érdemlem meg?

Nekem nem a bnőimnek kellett volna szerveznie?

Járt valaki hasonló cipőben?


Tökre szomorú vagyok emiatt. A páromat meg nem is érdekli, hogy én otthon vagyok és unatkozok míg ő legénybúcsúzik. Csak sajnálom és most mit tudok csinálni?enyit mond...

Pedig csak megértést várok tőle!


2009. jan. 15. 17:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

És akkor most mit akarsz, hogy maradjon otthon veled?

Gondolom, nem ő szervezte meg, hanem a haverjai. Akkor hivd meg magadhoz a barátnőidet. Ha várandós is vagy, akkor nem is kell nagy buli. Az én leénybúcsúm is olyan volt, hogy a barátnőimmel elmentünk pizzázni és bszélgettünk egy jót. Ehhez nem kell nagy szervezkedés. Felhivod telefonon őket és rendelsz egy pizzát. Ennyi. Nem kell túlreagálni.

2009. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Szia!


Én is nagyon sajnálom, át tudom érezni a helyzeted :(. De az előttem szólónak igaza van! Ne búslakodj hanem csak azért is tégy meg mindent hogy jól tudd érezni magad, neked is megjár a leánybúcsú! Én biztos felhívnám a barátnőimet és megmondanám a véleményemet! Ha igazán a barátaid biztos össze fogtok hozni egy klassz estét! Azt nem írtad hogy mennyi idős terhes vagy, de még ha a végefelé is jársz akkor is megjár neked hogy jól érezd magad ne csak a pasid!

Szóval fel a fejjel! Pussz

2009. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

A barátnőimnél nem mi szerveztük. A házasulandók a meghívó átadásakor közölték, hogy ekkor és itt fiú/lány búcsú lesz. A lány gondoskodott a vendéglátásról. És akkor mi, a többiek elkezdtük szervezni az este mókás részét, kitaláltunk a lánynak vicces feladatokat. Persze mi is vittünk sütit, innivalót, de a kezdeményezés minden alkalommal a menyasszonytól indult.

Nekünk a párommal más jellegű buli volt. A lakzi előtt egy héttel összehívtuk a közös baráti társaságunkat, és együtt bográcsos- táncolós, szűk körű elő-lakzit csaptunk.

2009. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Az utolsó vagyok: még annyit fűznék hozzá, hogy én 15 hetes kismama voltam, a legutóbbi lánybúcsús "áldozat" pedig 19 hetes volt, de ez nem okozott semmi problémát.
2009. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Az milyen már, hogy irigy vagy, hogy a párodnak klassz haverjai vannak! Én a helyedben elgondolkoznék a barátnőket illetőleg.....:(.....inkább....
2009. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem cseszegetés, de tényleg, konkrétan mit vártál a párodtól? Mondta, hogy sajnálja. Ezt nem rajta kellene leverned!

Szervezkedni meg csak akkor késő, ha tegnapra akartad a lánybúcsúztatót. Tudták a barátnőid, hogy szeretnél ilyesmit?

2009. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

mi titokban eskudtunk, szoval nem volt ilyen probléma.


DE. harminchoz kozeledve egyre tobb ismeros nosul, es hivjak a ferjem legenybucsura, meg ideoda


34 hetesen en meg ittvagyok terhesen, és biztatom, és orulok neki, hogy el tud menni, jol erzi magat, mert utana, ha lesz baba, nem lesz ilyen. és ha en mar nem is mehetek (gurulhatok, hehe), legalabb o erezze jol magat, amig lehet!!!

2009. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

A 19:58-as megírta a tutit!!


Cselekedni kell, néma gyereknek anyja se csinál leánybúcsút..

2009. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Már most elkezded a párod cseszegetését, meg ezt a kisttílű lelkiismeretfurdalás-és bűntudatébresztést, hogy ő bulizik, te nem "unatkozol"...háát..szerintem változtass a hozzáállásodon, ha mellette akarod leélni az életedet .
2009. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Én sehova se írtam azt, hogy a páromat okolom a történtekért! Csak azt írtam amit mondott és az én érzéseimet ezek után! De ez nem jelenti azt, hogy összevesztünk volna vagy ilyesmi!

Igen, klassz haverjai van, hogy ilyet szerveznek neki! Örülök is ennek!! :D

De annak nem hogy az én bnőim ilyen lesza...iak velem szemben! Tudjátok, ha valaki terhes lesz akkor a szuper kis barinők szépen lassan letojnak nagyívben (tisztelet a kivételnek)! Az indok (háát most őőő .... vagy nem ír vissza, nem veszi fel a telót) És ezt az összes kismama tudja!

Én nem a páromra haragszom, mert sok éve vagyunk már együtt, gyereket is várok tőle és tudom hogy nem csalna meg és nem tenne olyat ami nekem rosszul esne!


Akikre haragszom az láthatólag a barinők, hogy tudnak róla és még elérni se lehet őket! Kinek van kedve velük összejönni lánybúcsúra???


Na és köszi azokat a válaszokat!

2009. jan. 16. 08:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!