Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnömmel mindennap találkoz...

Barátnömmel mindennap találkozni szoktunk,hisz közös társasházban élünk. Megsértödött vajon`?

Figyelt kérdés

Kb. 2 napja megbeszéltük hogy együtt megyünk màsnap reggel vàsàrolni,mivel neki autoja van.

Ö elment,de nélkülem.

Ilyen még nem volt.

Azota 2 napja ràm se nyitota az ajtot,se egy telefon semmi.Hozzàtenném terhes vagyok,màr csak 1 honapom van hàtra,tehàt jol esne ha valaki néha ràm nyitnà az ajtot.

És eddig naponta volt kapcsolat.

Hol ö jött hol én.

Szerintetek ràunt a baràtsàgunkra?


2009. jan. 16. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Attól hogy terhes vagy, a telefon még oda-vissza működik. Te is érdeklődhetsz utána.
2009. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
elégg különös... szerintem büszkeség ide vagy oda, ha ugyis egyházba laktok csörges be hozzá és kérdezd meg mi a gondja veled... Egy biztos szülés elött állo barátnöt igy "elhagyni"... hát nem szép dolog. Bocsánat elütötte a barinödet az auto, és koma fekszik, azért nem jelentkezik az érthetö. Nekem van egy gyanúm, hogy ö ne is barát... az ilyen. De ne idegeskedj emiatt, a picinek nehogy baja legyen. Tedd meg azt a lépést, hogy egyszer átmész hozzá... Hagy kérdezem meg, tudom nincs közöm hozzá, egyedül várod a babát? Mert csak utaltál rá. ( "jól esne, ha valaki...") Egyébbként sok boldogságot és egészséget kivánok a Picinek, és az anyának is. És ne keseredj bárhogy is alakul ez a barátnös sztori. Várom a fejleményeket. :-)
2009. jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
jav: az az neked is sok egészséget. Bocsi helyesirási hibákért.
2009. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Hát én se értem, hogy miért viselkedik így, mi történhetett hirtelen.

Lehet csak olyan hirtelen ember, nekem is van egy barátnőm egyszer órákig vártam rá, meguntam felhívtam erre benyögte, hogy ja ő koncerten van éppen. Mikor megbeszéltük, hogy találkozunk... aztán mintha mi sem történt volna.

Csöngess be hozzá, vagy hívd fel kérdezd meg mi a gondja veled. Mondd, hogy észrevetted hogy elment valami fontos dolga volt esetleg? majd úgyis érzed, hogyan válaszol. Ha azt mondja, hogy ja semmi kiment a fejéből vagy hasonlók akkor ne foglalkozz vele, nem igaz barátnő. Majd találsz mást. Később úgyis lejársz a picivel játszótérre van ott több anyuka, és majd megismerkedtek jobb is lesz velük barátkozni mert gondolom barátnődnek nincs gyereke, és így nincs annyi közös témátok.

Jó egészséget és minden jót.

2009. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszöönöm a vàlaszokat!

Az elsö kommenthez:

Oda-vissza érvényes,igazad van,de én nem is àllitottam hogy én nem jàrtam hozzà.

Söt:Melyik terhes nö lenne arra hajlando hogy a baràtnöjének a fürdöjét,wc-jét takaritsa,mert az àllitolag beteg?

Pedig én megtettem.Annak ellenére,hogy babàt càrtam,a legszurosabb tisztitoszereket hasznàlva sikàltam az ö koszos lakàsàt,ràadàsul egy forintot nem vettem el,mert ugye baràtnö...................

De az hogy most màr 3. napja nem adtam magamrol jelet,nem lepi meg,nem fél,nem is gondol arra hogy esetleg bajom van.

Utolso kettö!

Köszi a biztatàst,valoban lehet hogy majd késöbb tallok egy igazi baràtnöt,mertezt nem lehet annak nevezni.

És ugy döntöttem,fel se hivom,meg se nézem,hisz tényleg csak 2 ajto vàlaszt el,és ugy érzem annyival tartozik,hogy ö jöjjön àt,és kérjen elnézést,amiért igy "itthon felejtett"

Ha meg nem akkor nincs is miröl a tovàbbiakban beszélni.

Ja,és van férjem,csak ö sajnos reggel 5-kor megy dolgozni,este 6-kor jön,szombaton is,szoval ö van is meg nincs:((((((

2009. jan. 17. 09:51
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Büszkeség ide vagy oda te is átmehetsz megkérdezni miért nem vitt el. Lehet közbe jött neki valami fontos és nem tudott már szólni. Mivel nem 2 utca választ el igazán át mehetsz te is. Ne már most meg te sértődsz be rá?

Így mész el szülni? Nem beszélek vele mert nem beszél velem? Hülyeség és óvodás módszer. 4-5 évesek csinálnak így.

2009. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Dràga utolso!

Most iràsodra voltam nàla.

És bizony a hölgyecske bujik elölem,valoszinü féltékenységi rohama van.hogy nekem még nem ment tönkre a hàzas öletem,és most jön az elsö babàm.$

Rossz hogy elvesztettem,viszont jo hogy ràjöttem milyen hamis ember is ö.

Màr az ajtoban a kislànya szol,hogy anyu beteg!

Közbe nem beteg,csak nem akar làtni.

Nem akar pocakkal làtni...

Nem ovodàs modszert vetettem be,ez nem az elsö eset,és eddig mindig én kerestem fel,hogy mi a kinja baja,most ez volt az utolso.

2009. jan. 17. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

3. vagyok ismét.

Csak annyit szeretnék, hogy szerintem inkább az az óvodás módszer, amit ő csinál. Kiküldi a kislányát... micsoda egy jellemtelen senki, már ne haragudj. Örülj, hogy most jöttél rá milyen, és nem valami nagyobb bajban hagyott ott téged egyedül.

Kívánom, hogy majd találj rendes barátnőket, és hidd el sokkal jobb lesz ha majd a picivel mész anyukák közé, sokkal több közös témátok lesz és majd elmehettek együtt a gyerekekkel ide-oda. Később megbízhatsz majd bennük, ha esetleg nem értek rá a férjeddel rájuk bízhatod a gyerekedet. És elmehettek egymáshoz, csinálhattok "zsúrokat" a gyerekeknek stb. Elmehettek együtt fodrászhoz és közben beszélgethettek arról, hogy milyen jó, hogy van egy kis időtök magatokra :))) biztos fiatal is vagy még, lesz még időd igaz barátokat találni.


Persze az is lehet, hogy a "barátnődnek" csak nagyon rosszul esik most ez, és szomorú, hogy neki nem jött össze ami neked. Akkor sem szabadna így viselkednie, de lehet nagyon fáj neki. Bár én ezt kevésbé tudom elképzelni, mert akkor is csúnyán viselkedik. Lehet, majd később megint közeledik hozzád, mintha mi sem történt volna. Szerintem ne veszekedj vele, legyél vele rendes, de ha kér valamit sokszor mondd rá, hogy nincs időd sajnos. És tudd, hogy nem bízhatsz benne.

Minden jót, remélem boldogan fogtok élni a kicsivel :)

2009. jan. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!