Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Akiknek karácsonykor és szilveszterkor is dolgozik a párjuk, hogy viselitek? Nekünk ez lesz az első ilyen ünnepünk

2010. dec. 1. 09:22  Privát üzenet  

A válaszok
Skype, vagy MSN... Nővérem férjét rendre ilyen hülyén hívják be dolgozni, illetve ügyeletbe, aztán ha nincs dolga webkamerán csacsognak egymással.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2010. dec. 1. 09:33 Privát üzenet

Szia!

A férjem 26-án nappalos,31-én éjszakás.De ez szinte minden évben így van,szerencsére nem vagyunk bulizósok.

Apukám 26-án jön hozzánk ajándékozni a gyerekeknek,a férjemmel nem szeretik egymást,így legalább ezen is túl leszünk:)

Mi már megszoktuk,mert egy cégnél dolgozunk,más munkakörben,járunk éjjel,hétvégén és ünnepekkor is.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2010. dec. 1. 09:52 Privát üzenet
Tavaly nálunk is így volt 31-én. Éjszaki ügyeletben volt - én bementem hozzá néhány finom és jól szállítható süteménnyel, étellel és egy üveg kölyökpezsgővel, koccintottunk, 1-2 órát ott voltam és hazajöttem. :)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2010. dec. 1. 09:57 Privát üzenet

Nekünk is most először lesz ilyen, ráadásul én bemenni sem tudok hozzá :(

Szerintem az lesz, hogy hazautazom a szüleimhez, ez lett volna az első év, hogy a szentestét nem velük töltöm, de így mégis. A párommal meg megpróbálok kommunikálni (csak sajnos elég nehéz, mert nagyon szigorúak a munkahelyén a biztonsági előírások).

A szilveszter külön fájó pont, mert nekünk nagyon fontos ünnep, mivel három éve szilvesztertől datálódunk. Akkor nagyon szép romantikus volt, hogy sétáltunk a térdig érő hóban - most meg valószínűleg otthon fogok ülni és várom, hogy hazaérjen :(

Neked mindenesetre azt tanácsolom, hogy semmiképpen ne egyedül ülj otthon, hanem akkor töltsd te is a karácsonyt a családoddal, és ha ő végzett a munkával, akkor az ő családjával. Így nem leszel egyedül és a család is biztosa örülni fog neked :)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2010. dec. 1. 10:09 Privát üzenet
Az én párom is dolgozik 24-én 25-én és 26-án sőt 31-én is. Apukám szintén. Így anyuval leszünk ketten otthon. Volt már időnk megszokni a dolgot. Az első év tényleg nem volt valami jó. Fel a fejjel!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2010. dec. 1. 10:30 Privát üzenet
Az én párom csak szilveszterkor dolgozik, de akkor én elmegyek a barátainkal. A karácsonyt együtt töltjük.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2010. dec. 1. 10:30 Privát üzenet

Nekem is dolgozik a férjem az ünnepek alatt szinte végig (dec. 24-én 24 órázik ráadásul), így hazamegyek a szüleimhez.

De azért így sokkal rosszabb lesz :(

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2010. dec. 1. 17:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

akkor ezek szerint van itt olyan akinek a párja biztonsági őr? az enyém is az

# 8/8Időpont 2010. dec. 1. 19:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem bánjátok, hogy sosem lesz már első randitok?
Első szerelem, és sok egyes, mit tegyek?
Most szilveszterkor megyek életem első igazi bulijára. (13/L) félek! Segítettek?
A Yadine-t szedem, szünet után a 8. napon be is vettem az új havi első szemét, és 5-6 órára rá már együtt voltam a barátommal. Ugye akkorra már védett voltam újra 100%osan? Meg...
Mit főztök szilveszterkor és újév első napján?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!