Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek karácsonykor és...

Akiknek karácsonykor és szilveszterkor is dolgozik a párjuk, hogy viselitek? Nekünk ez lesz az első ilyen ünnepünk

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Skype, vagy MSN... Nővérem férjét rendre ilyen hülyén hívják be dolgozni, illetve ügyeletbe, aztán ha nincs dolga webkamerán csacsognak egymással.
2010. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A férjem 26-án nappalos,31-én éjszakás.De ez szinte minden évben így van,szerencsére nem vagyunk bulizósok.

Apukám 26-án jön hozzánk ajándékozni a gyerekeknek,a férjemmel nem szeretik egymást,így legalább ezen is túl leszünk:)

Mi már megszoktuk,mert egy cégnél dolgozunk,más munkakörben,járunk éjjel,hétvégén és ünnepekkor is.

2010. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tavaly nálunk is így volt 31-én. Éjszaki ügyeletben volt - én bementem hozzá néhány finom és jól szállítható süteménnyel, étellel és egy üveg kölyökpezsgővel, koccintottunk, 1-2 órát ott voltam és hazajöttem. :)
2010. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is most először lesz ilyen, ráadásul én bemenni sem tudok hozzá :(

Szerintem az lesz, hogy hazautazom a szüleimhez, ez lett volna az első év, hogy a szentestét nem velük töltöm, de így mégis. A párommal meg megpróbálok kommunikálni (csak sajnos elég nehéz, mert nagyon szigorúak a munkahelyén a biztonsági előírások).

A szilveszter külön fájó pont, mert nekünk nagyon fontos ünnep, mivel három éve szilvesztertől datálódunk. Akkor nagyon szép romantikus volt, hogy sétáltunk a térdig érő hóban - most meg valószínűleg otthon fogok ülni és várom, hogy hazaérjen :(


Neked mindenesetre azt tanácsolom, hogy semmiképpen ne egyedül ülj otthon, hanem akkor töltsd te is a karácsonyt a családoddal, és ha ő végzett a munkával, akkor az ő családjával. Így nem leszel egyedül és a család is biztosa örülni fog neked :)

2010. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is dolgozik 24-én 25-én és 26-án sőt 31-én is. Apukám szintén. Így anyuval leszünk ketten otthon. Volt már időnk megszokni a dolgot. Az első év tényleg nem volt valami jó. Fel a fejjel!
2010. dec. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én párom csak szilveszterkor dolgozik, de akkor én elmegyek a barátainkal. A karácsonyt együtt töltjük.
2010. dec. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is dolgozik a férjem az ünnepek alatt szinte végig (dec. 24-én 24 órázik ráadásul), így hazamegyek a szüleimhez.

De azért így sokkal rosszabb lesz :(

2010. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint van itt olyan akinek a párja biztonsági őr? az enyém is az
2010. dec. 1. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!