Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIt vegyek születésnapra?

MIt vegyek születésnapra?

Figyelt kérdés
Egyik jóbarátom 18 éves lesz két éht múlva és nemtudom hogy mit kéne vegyek neki Ajándékba.Légyszi írjátok meg mi az aminek egy 18 éves srác örülne, vagy ami jó poénos ajádnék de nem sértő, vagy bármi ötletetek van, írjátok meg!Mellesleg én is Fiú vagyok és én meg jövőhéten elszek 18
2010. dec. 3. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez esetben, ha egykorúak vagytok nehezen értem a problémát. Vagy annyira nem közeli jóbarát, hogy ismerjed, mit szeret és mire vágyik, vagy épp mi az amin nagyokat tud nevetni? Valahol e körül kellene keresgélni, mert hiába is mondanám, hogy lepjed meg egy baltás baseball sapkával, nem biztos, hogy ő az a típus aki ennek örülni fog. De ilyen őrültségeket kínai üzletekben tudsz találni.

Létezik egy bigyóshop link, amit megpróbálok elküldeni, itt tényleg vannak dilis dolgok:

[link]

2010. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát elég jóban vagyunk.Egyébként meg tényleg nemtom minek örülne.Egy Apple laptonak biztos, csak arra nekem nincs pénzem :)
2010. dec. 5. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!