Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan egyedül érzem magam a...

Olyan egyedül érzem magam a barátom is elhagyott minden elözmény nélkül, a gyerekemmel sem valami jó a kapcsolatom, barátaim nincsennek, , már az öngyilkosság gondolata is megfordult a fejemben, segits? , , , , , ,

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem az öngyilkosság a megoldás: az a gyávák mentsvára. Van gyermeked, próbáld "helyrehozni" a kapcsolatotok. Barátaid nincsenek, mert....? Nem jársz társaságba? Zárkózott vagy? Változtass rajta. Tenni kell azért, hogy jól érezd magad, de -első lépésként -fejben dől el minden.
2010. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mekkora a gyereked? Fiú-lány?

Barátokat itt az interneten is lehet találni, csak keresni kell.Milyen segítséget szeretnél?

2010. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Próválj meg olyan dolgokba gondolkodni amik jók.Biztos van ilyen dolog veled is csak nem is hiszed.Mndk egy példát bár ez nem feltétlen idevág de a példa bemutatása miatt jó.Az egyik ismerösömék régen joléltek most átlagosan,megvan azért most is mindene csak azért meg kell gondolni ha egy drágább dologt megvesz,régen ez alap volt.Vannak szép cuccai régről ami ujnak tünik és jol öltözik ezáltal.Multkor mondja h tele van a ... hogy ennyire nincs lové.(ez sajns egyre több embernél így van hogy a pénz az sajnos elfogyott vagy nincs is elég).Mondom neki multkor van valami betegséges?

Mondja nincs!Mondom van szép ruhád,cipőd!Mondja van!Mondom van szép lakásotok és meleg otthon,viz villany,étel és fürdőszoba?Mondja van.És mondom ha bemész a boltba megtudsz magadnak venni egy csokit?Mondja meg.

És akkor soroltam h van akiknek nincs fürdőszaobájuk a mai világba,van aki nem tud mindennap enni,van aki azt sem tudja mi aza csokoládé met nem telik rá és sorolhatnám....amúgy pedig van akinek nagy szó ha karácsonykor az asztalára kerül paprikás skumpli,mert annyira nincs pénz hogy még ez is ünnepi kajának számít.

Tudod bármennyire is legyen elkeseredve valaki jo ezeket felmérni és nem azt nézni hogy mid nincs hanem annak örülni ami van.Kezdeném azt h egyedül is lehet jol érezni magad és nem befordulni,csak máshogy kell nézni dolgot.Én is voltam egyedül évekig és a végén már élveztem is.Nem csak rossz van az egyedüllétbe.Csak meg kell találni a jó oldalát.Sőőt ha átesel arra az oldalra h rájössz nem is rossz egyedül,sokkal kevsébé akarsz majd párban lenni,szoval inkább jo lenne egy középút.Úgy értem h annyira legyél jól hogy fogadd el az egyedüllétet.Nem tragésia egyedül lenni,van magadra időd tudsz pihenni és nem kell idegeskedni a "férj" miatt,mert sokszor igencsak sok baj van velük.Igazábol nála is azt kéne nézned hogy 1,itt hagyott minden elözmny nélkül(amig igencsak bunkoság,sok pasi ilyen h nem is gondolná az ember és ő ugy gondolja h na most lelép nem gondolva rád.)Az ilyen ember nemhogy meg sem érdemelt de még több esélyt nem is érdemelne.Amúgy meg nem tudom mikor volt,de ha most akkor igencsak bu..ó,mert karácsony elött otthagyni valakit a legnagyobb szemétség a világon.ilynekor probáld meg ne azt nézni hogy hu de szép és jo volt vele hanem akár ird le egy papirra hogy mi volt vele a baj,mindet amit rosznak véltél vele,vagy bármit amit rosszat tett ird le h elötted legyen,hidd el belátod mjd h lehet te játál jobban.Amúgy találni fogsz majd valakit,eljön annak is az idelye.Nem szabad rágörcsölni mert akor tuti h csak nehezebben jön össze a dolog.Ha ez megnyugtat nekem hiába van sok barátom nem sürün találkozom velük,mert mindki melozik és nehéz összeegyeztetni.Érdemes valami hobbt kitalálni lehet ez sport,olvasás stb.Attól hogy kikészited magad változni nem fog semmi!!!Szoktam mondani annak aki rottyon van mert nincs meloja,hogy attol hogy kikészül nem lesz elöbb munkahelye sőőőőt,az ok h nem oldodik meg semmi de lehet ugy tönkreteszi a szervezetét hogy évekig tart majd "megggyógyulnia".Magad ellen pedig eszed ágában se legyen fordulni.Van egy gyereked akivel most rossz a kapcsolatod de lehet idővel megoldodik,sajnos nem tudok abban mondani semmit mert ne tudm mért rossz a kapcsolatod így elég nehéz.Mert lehet kamasz,lehet most kezelhetetlen stb.

2010. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha gondolod, írjál nekem a privát címemre. Én is éreztem így magam régebben, de aztán rájöttem, hogy ez butaság. Nekem sincs sok barátom, ugyanis IGAZ barátokat nagyon nehéz találni, inkább ismerősöket. Ennek ellenére jól érzem magam a bőrömben. :-)
2010. dec. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt az ideje, hogy újraépítsd az életedet.

Van valami hobbid, amit mindig szerettél volna?

Kötés, festegetés, korcsolya...

Most van rá időd, kezd el! Íratkozz be valami tanfolyamra is, vagy segélynyújtó szervezethez - meg kell újulnod.Itt új emberekkel fogsz találkozni, akik új inspirációkat hoznak az életedbe,

A bejárattal szembe tégy ki egy képet, amin vitorlás van, dagadó vitorlákkal! Ha ránézel, mindig jusson eszedbe: most új szelekkel új vizekre hajózol.

Hozd rendbe a lakásodat: rendezd át, díszítsd fel! Most végre úgy teszel mindent, ahogy akarsz.

Hívd meg a gyerekedet vacsorára! (még ha együtt laktok is) gyertya stb.

Most ne anyaként viselkedj! Hallgasd úgy, mint eg yúj ismerőst! Ne kritizáld, érdeklődj!

Talán azért maradtál most egyedül, hogy végre teljesen őfelé fordulj, és rendezd a kapcsolatotokat. Csak kis lépésekben!

Valamikor biztos voltak barátaid. Hívd fel, találkozz velük még az ünnepek előtt. Vagy néhány kolléganőddel.

Látogasd meg keresztanyádat vagy a nagynénidet, unokahúgodat!

Kezdj sportolni! Valami könnyűt! Úszni, tornázni, jógázni.

Kényeztesd egy kicsit magad! Főzd a kedvenc ételeidet, relaxálj egy órát a kádban, hab, gyertya, zene.

Menj fodrászhoz, kozmetikushoz!

Menj el a gyerekkel az adventi vásárba! Vegyél neki forró csokit! Meg magadnak.

Valami társasútra is elmehetnél.

2010. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Képzeld el magad 1-5-10 év múlva! Segít.


Az, hogy az öngyilkosság gondolata megfordult a fejedben, nem beteges. Az enyémben is megfordult. Ha túl sokat foglalkozol ezzel, az már lehet gond. Akkor irány a pszichológus! (Aki beszélget veled. Nem keverendő a pszichiáterrel, aki gyógyszert ad. Az már csak a végső eset, ha mély depresszióba esnél. Mivel írtál ide, te nem tartasz ott. Remélhetőleg nem is fogsz.)

2010. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előzmény nélkül?
2010. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én azt ajánlom amit én is tettem: írd be you tube-ra hogy Hofi, és nézd meg az összeset. Nem lesz többet gondod(csak a vadászkutyásat ne mert elbőgöd magad).
2010. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igyál sok pálinkát mert akkor legalább elfelejted a kinod, vagy ha kiváncsi vagy a túlvilágra akkor nyugodtan legyél öngyilkos XD
2012. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!