Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztosat, vagy a bizonytalat...

Biztosat, vagy a bizonytalat választanátok?

Figyelt kérdés

A jelenlegi párommal 3 éve vagyunk együtt,de már a szerelem elmúlt a részemről.Velem képzel el ő mindent,gyerekek stb..viszont én egy mást szeretek akivel tudom nem tartana sokáig a kapcsolat,de mégis ő..

ti mit választanátok ?


2010. dec. 16. 15:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Neked az nem evidens, hogyha már nem szeretsz valakit, akkor elhagyod?
2010. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Cory Rose ***** válasza:
85%
Én sem értem ez hogy lehet kérdés.. Ilyen is csak egy olyan ember fejében fordulhat meg aki betegesen ragaszkodik egy kapcsolathoz...
2010. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
mint a méhecske...
2010. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Szülj neki,és majd gyerek után próbáld meg elhagyni,de akit nem szeretek azzal én nem fekszem le...
2010. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Inkább lépj ki ebből a kapcsolatból, ha te nem vele képzeled el a jövőt... gondold át, hogy megéri e egy olyanért akivel csak pár hónapig tartana a dolog.
2010. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd el a párod. Az édeskevés ha ő szeret téged, te meg őt nem. Az én szüleim mindketten szerelmesek voltak mikor összeházasodtak, most 20 év után pokollá teszik egymás mindennapjait, pedig ők szerették egymást. Képzeld el ezt úgy ha szerelem nélkül indult volna.
2010. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
a szerelem elmúlt, az elmúlik mindig. de van helyette más? felváltotta egy mély érzés, ami inkább már szeretet? ha nem akkor vele sem és a szeretővel sem lesz semmi hossz távon.
2010. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.csak olyan rosszul viselem,ha valaki szomorú..főleg ha miattam :S
2010. dec. 16. 15:41
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy futo kaland, de nem igazi szerelem, mivel ha a szerelem elis mullik, de a szeretet megmarad.
2010. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatból végképp ne maradj a rossz kapcsolatba,ő se örülne ha közölnéd egyszer szivi newm szeretlek ám csak sajnáltalak elhagyni nehogy szomorkodj miattam..hát köszi akkor inkább rakd lapátra...
2010. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!