Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elöre félek az ünnepektöl....

Elöre félek az ünnepektöl. Nem kivánom a szeretkezést. De nagyon szeretem a férjemet. Ö meg már azt mondja jajj milyen jó lesz majd egész ünnepek alatt ungibungizni. HOgy usszam meg vagy mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Most menzeszelek ezért most meguszom de 1 hétig össze leszünk zárva ki fogok készülni. MIt tennétek a helyemben?Jó vele egyébként csak nem kivánom sürün max heti 1szer.
2010. dec. 19. 00:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
37%
Én nő vagyok,de alig várom az ünnepeket,ki sem engedem a férjemet a karmaim közül,annyira várom már hogy együtt legyünk,és rengeteget szeretkezzünk!Inkább örülj neki hogy férjed kíván,Én nagyon örülnék,ha többször akarná,neki nem nagy a szexuális igénye,ezen szoktunk veszekedni.Amikor megismerkedtünk akkor sem volt túl nagy,de akkor még gondoltam,hogy mjad változni fog ez.Hát nem..sajnos..
2010. dec. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%

Mondd meg, hogy ha akarja akkor indítson be téged vagy tegyen is érte valamit, hogy hangulatba jöjj.


Egyébiránt a pofám leszakad, hogy kapcsolatban vagytok, mégsem ismeritek egymást. Ő nem tudja, hogy neked nincs akkora étvágyad ezen a téren??? Nem szoktatok beszélni egymással ilyesmiről?

2010. dec. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Másodiknál a pont. Ő a férjed, és mégsem ismer eléggé??? Amúgy nekem az is furcsa, hogy úgy beszélsz a férjeddel való szexről, mint valami kötelező, rossz dologról, amin jobb minél előbb túl lenni.

Hát, nem akarlak megbántani, hogy ha képes vagy életed párjáról és erről az egész helyzetről úgy beszélni, hogy "de jó, most a mensi miatt megúszod", meg ki fogsz készülni, mert össze vagytok zárva(!!!), akkor lehet, hogy szereted a férjedet, de hogy nem vagy belé szerelmes az tuti. Minek mentél hozzá, ha ennyire különbözőek vagytok?Tudhattad volna, hogy ebből gondok lehetnek. (Tapasztalatból mondom.)És arra is vigyázz, hogy a többszöri/sorozatos visszautasítások miatt nehogy a férjed félremenjen. Mert sajnos ez is benne lehet a pakliban.

Hány éves vagy amúgy?

2010. dec. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
47%
Én sem értem, hogy két ennyire különböző ember minek van együtt...Akárki akármit mond a szex a kapcsolat egyik ALAP köve. Ha abban nincs egyetértés, előbb-utóbb borul az egész.
2010. dec. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
67%
Sajna bajna sokan amolyan társas magányban élnek...szép is lenne ha élete párja lenne...nekem nem úgy tűnik.Tudjátok vót aza film xpon nem reklámozom :D abba is mondták a csávókának aki menekült az asszonyka elől mert nem akart meházasodni.Mostmár végig kell csinálni...szomorú szomorú...
2010. dec. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
45%
hagyd abba a fogamzásgátló tablettát vagy kérj másikat a dokidtól ;)
2010. dec. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
Ez kicsit furcsa, hogy ennyire nem érzitek egymást - esetleg a többi kapcsolatodban is húzódoztál a szextől? Mert akkor valami lelki v testi trauma érhetett! Da ha csak vele vagy igy, akkor nincs igazi szerelem
2010. dec. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
39%

" Nem kivánom a szeretkezést. De nagyon szeretem a férjemet. "

ez a két mondat üti egymást

2010. dec. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
68%

Nincs igaza aki szerint csak akkor szereted a férjed,ha az ünnep CSAK a szexről szól. Ha egy házasságban egyedül ez számít,az már régen rossz!

Beszélj a férjeddel,és mondd meg,hogy ez neked sok. (Amit meg is értek). Kell a szex,de mértékkel! Nem minden nő nimfomániás! Ha a férjed megért,és szeret,akkor nem csak sajátmagával törődik,hanem veled is. Ha figyelmes,akkor tud neked is kedvet csinálni hozzá! De akkor sem kell ágyban tölteni az egész ünnepet! Az már valóban fárasztó!

Menjetek el az ünnep alatt rokonokhoz,barátokhoz,sétálni,vagy csináljatok egyéb programot is.

De legfontosabb,hogy ezt a problémát őszintén beszéljétek meg egymással!

2010. dec. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%

Mást nem tudsz tenni, minthogy megbeszéled vele.

Esetleg, ha nagyon szeretne intimitást, akkor legalább kézzel-lábbal-szájjal segítsd ki, ha már "úgy" nem szeretnéd.


Azonkívül lehet, hogy a szex fontos, de nem ebben mérjük a szeretetet.

Plusz egy kapcsolat akkor is tud működni, ha eltérőek a vágyak, én már lassan 5 éve vagyok párommal és én mindig többet akartam, mint ő, mégis MEGÉRTEM és ELFOGADOM, hogy ő nem. Ilyenkor vagy magamnak okozok örömet, vagy besegít ő is (megcsalni nem csaltam és soha ne is fogom, kőkemény elveket vallok ezen a téren). Szerintem így kéne működjön egy olyan kapcsolat, ahol eltérőek a nemi vágyak, nem rögtön hiszti, meg kidobás.

21/L

2010. dec. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!