Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen saját készítésű ajándék...

Milyen saját készítésű ajándékot adjak a szüleimnek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Amit én készítek el saját kezűleg.
2010. dec. 19. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak pl. tűpárnát. Apukádnak nem tudom.
2010. dec. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Patchwork technikával párnát?Egyiket anyukádnak,egyiket apudnak,persze jó, ha értesz a varrógéphez.Vagy fotóalbum, amit saját kezűleg díszítesz és beragasztasz pár képet, aranyosan kommenteled őket.Lehetnének benne anyudról, apudról külön-külön gyerekkori képek, aztán iskolás korukról, házasságukról, születésedről, szépen időrendben.
2010. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
anyudnak: szép üvegbe töltve házi készítésű csokis vagy tojásos likőrt,vagy házi narancs lekvárt,nutellát a neten talál recepteket. apudnak is jó a házi alkoholos ital,fűszeres pálinka amit elkészíthetsz otthon különböző fűszerekkel ízesítve,igaz érlelni kell pár hétig de legalább tovább megmarad,és annál jobb lesz az íze.
2010. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ki mit szeret ,de szerintem ha elég nekik egy rajz is ,mert az is elég nagy ajándék nekik hogy élsz
2013. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!