Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? 16 éves vagyok....

Ez normális? 16 éves vagyok. Észrevettem egy ideje, hogy sokkal szívesebben vagyok egyedül időnként, mint mondjuk a szüleimmel.

Figyelt kérdés
Például most is lényegesen jobb hangulatban vagyok az által, hogy egyedül lehetek itthon. Nem reménytelen velük a viszony, de nem is vagyunk mintacsalád. Esténként néha már igénylem mondjuk a társaságot. Ellenben azért el tudnám képzelni magam akár hetekig is egyedül mondjuk egy utazáson vagy egy lakatlan szigeten. Elgondolkodtam már rajta, hogyha lesz párkapcsolatom és családom, akkor lesz egyáltalán szuverén környezetem. Bennetek is vannak ilyen jellegű érzések? Ez elmúlik?
2010. dec. 20. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális. Én is élveztem ennyi idősen, ha egyedül lehettem otthon. Meg most is jól esik, amikor senki nincs itthon, csak én. Ettől még van igényem a társaságra, de az emberekben általában van igény arra, hogy kicsit magukban legyenek.
2010. dec. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 16tól 18-ig voltak ilyenjeim. Kifejezetten utáltam mindenkit:D:D Vagyis csak a társaságukat, fárasztottak állandóan.
2010. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 10 éves korom óta rengeteget voltam egyedül, mert szüleim dolgoztak reggeltől estig. Most 17 éves koromra pedig ritkábban üres a lakás, és sokszor úgy érzem hogy most feszül a húr ha nemlehetek egyedül. Társasági ember vagyok de egész nap iskola, városba mászkálás stb. ha hazaérek muszály egyedül lennem. Ha lenne tesóm abba meg is őrültem volna... :D :)
2010. dec. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kamaszkor, majd elmúlik, nem áll meg most az élet. Azért nagy magányvágyodban foglalkozz még velük.
2010. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Heh,:) a "magányvágyam" nem zárja ki a foglalkozást.
2010. dec. 20. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!