Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak könyvet vettem...

Anyukámnak könyvet vettem karácsonyra. Milyen idézetet írjak bele?

Figyelt kérdés
Kapott még egy csodaszép kaktuszt is, a könyvre meg már nagyon régóta vágyik.:) Milyen szép idézetet tudtok, amit bele lehetne írni, ami mondjuk arról szól, hogy köszönöm, hogy ő az anyukám?
2010. dec. 22. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

Beírod a keresőbe,hogy idézetek és sok jó oldalt dob ki,rengetek opció közül választhatsz (élet,bölcsesség,barátság...stb)

De ha kreatív vagy dobj össze egy általad írt versikét.


Üdv: Pici 22

2010. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, hogy elviselted az elviselhetetlent. Hogy valamit teremtettél a semmiből. Hogy üres zsebekből is képes voltál adni. Hogy szerettél bennünket, mikor nem volt bennünk semmi szeretetre méltó. Köszönöm, hogy a lehetetlent is megoldottad egyetlen mosolyoddal.
2010. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi, második, ez nagyon szép! És nagyon igaz, mert van tesóm is.:)
2010. dec. 22. 12:30
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább egy képeslapot írj neki. Én pl. egyszerűen gyűlölöm ha valaki beleír egy könyvbe.

De pl. a citatum.hu-n nagyon sok idézetet találsz, ami szép lenne édesanyádnak.:)

2010. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én olyan vagyok (lettem), hogyha könyvet kapok valakitől, elvárom, hogy valamit beleírjon. Csak hogy emléke legyen.:) (ujjlenyomatokon kívül...xd) Én is mindig szoktam írni a könyvekbe, ha mást nem, dátumot.
2010. dec. 22. 12:33
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is rosszul vagyok attól, ha valaki beleír egy könyvbe.

Szerintem is egy, a könyvbe belehelyezett lapra írjál.

2010. dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha beleirnak egy könyvbe, értéktelenné válik.
2010. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha egy könyvbe beleírnak valakinek értéketlenné válik,DE valakinek az adja meg az értékét!!


Szerintem írj bele verset,bár te ismered,hiányolná ha nem írnál bele,vagy zavarná!?


Üdv: Pici 22

2010. dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a 2. tényleg nagyon szép:)
2010. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A második nagyon szép. És nagyon igaz az én anyukámra. Kölcsönveszem. :)
2010. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!