Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom anyja ordít velem...

Barátom anyja ordít velem pedig semmi oka nincs rá jól tettem hogy megmondtam a magamét?

Figyelt kérdés

Barátom egy vizsgán megbukott. A anyja szó szerint visított ordított idézem:

-Idi*ta, h*lye, b*rom, hogy lehetsz ennyire b*lf*sz. Mondom oké én ebbe nem szólok bele (ott előttem ordibált vele) aztán rám nézet. -Ebben te is ugyan olyan hibás vagy. Majd újra barátomhoz fordult.- Nem igaz hogy nem bírsz ki egy napot, hogy ne d*gd meg.

Nálam betelt a pohár. - Elnézést nem zavarja hogy, ön nem az anyám se az apám hogy ordítson velem. Senkije se vagyok hogy kioktasson engem és még le is k*rvázón hogy engem dug a barátom mit képzel magáról? Annyira erkölcstelen amit csinál. Egy vendék előtt csinálja a fesztivált gondolkozzon már... magát alacsonyítja le. Szánalmas!!!- és rábasztam az ajtót ott hagytam. (Az tudni, kell hogy 2 éve vagyunk együtt és az egész család nem tiszta... apuka elvált 3 testvérből 1 elköltözött USA minél messzebb a másik meg Londonba. Egy normális srácról van szó az egy dolog hogy őt kiosztja jól van az anyja (azon a vizsgán nem múlt semmi). De ezen után még én vagyok a hibás. Eszemet elhagyom. A barátom persze engem támogat mert hát az anyjával már kiskora óta nagyon rossz a viszonyuk és annyira hogy még anyja ként se tiszteli.

Jól tettem hogy kiosztottam?


2009. jan. 24. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem mindenképpen jól tetted, hogy kiosztottad, ha tényleg igaz, hogy már régóta megy a családi perpatvar. Az biztos, hogy a jó viszonyt az anyóssal már elkapáltad, de véleményem szerint egy ilyen anyósért nem is kár...

Én csak támogatni tudlak, és irigyellek, amiért ilyen bátor vagy!

2009. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Szerinem sem te vagy a hibás, én sem bírtam volna megállni, és szerintem senki. De mostantól kerüld az ilyen szituációkat, nem méltó hozzád, nem menj bele ilyen vitákba. Ne menj többet a barátodékhoz, nehogy összefuss a vén szukával, talizzatok nálatok. Összeköltözni még nem tudtok?
2009. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Na, én kilógok a sorból:

Mindkettőtöknek igaza volt és egyikőtöknek sem.

(Spamolhatsz már az elején, de előbb olvasd el az érveimet)

1.A szülőnek mindig igaza van, elvégre amíg az ő kenyerét eszi a gyerek, addig igenis tartozik neki annyival, hogy tanul, dolgozik stb.

talán nem is volt annyira véletlen, hogy ezt szólta be Neked.

Volt már szitu a rokonságban, hogy az unokatesóm is megbukott első félévben a gimiben,mert állandóan együtt voltak a barátjával, a srác ott aludt, onnan ment suliba, a nagynéném meg akkor kapott észbe, mikor 3 tantárgyból elrántották a kislányát.

Leült, megbeszélte velük a dolgot

(anyósod túllőtt a célon, azt el kell ismerni,mert kultúráltabb módon kellett volna elintéznie a dolgot), először szájhúzkodás volt, de aztán az uncsitesóm is beismerte, hogy igaza volt az anyjának.

Azért nem mindegy, hogy a szülei beiskoláztatják, felnevelik,etetik-itatják a srácot,ő meg ellinkeli a suliját, a jövőjét!

Nem írtad, hány éves vagy, de gyanítom, hogy a fiatalabb korosztályból való vagy, mert azt tudnod kéne, hogy akivel te ugyanúgy leereszkedsz (lásd:anyósoddal), azzal egyenrangú leszel, semmivel sem különb.

Lehet, hogy vagánynak érzed magad attól,hogy "kiosztottad", de hidd el, ez vissza fog ütni rátok,amíg együtt jártok, pláne, ha a srác még jópár évig a szüleivel fog lakni.

Mellesleg az, ha valaki a fia szemébe mondja, hogy leállhatna a szexxel, az nem jelenti egyértelműen azt, hogy téged egyértelműen lek*rváz.

Ezzel arra utalt inkább, hogy a szerelem elvette az eszét!

2009. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Én is azt írtam volna amit előttem szóló, és csak azért nem , mert a kérdező leírta, hogy az egész család ilyen zizi, valószínűleg a kedves mama, eleve ilyen kötekedő , közönséges, és valszeg nem az első ilyen jelenet , vendégek előtt.
2009. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Én sem ugrálnék örömömben,ha a gyerekem elhasalna egy vizsgán.Lehordanám rendesen az tuti,főleg ha még tudom is,hogy nem tanult,mert állandóan barátnőzött.Ahogy a barátod anyja viselkedett az minősíthetetlen,nem kellett volna neki veled így beszélni de valószínű,hogy ideges volt.Sok fiatal nem tudja felfogni mennyire fontos számára a tanulás.Az a baj,hogy későn jöttök rá.És igenis ügyet kell csinálni egy bukott vizsgából,nincs olyan,hogy nincs jelentősége.De van!Lehet,hogy buggyant a család,de ha az én fiam megbukna,addig semmilyen szórakozást nem engednék neki amíg nem javítja ki az biztos.One barátnő,semmi addig.Mert amikor esetleg pár év múlva majd azért nem lesz normális melója mert most nem tanult,lehet az éppen most aktuális barátnő már sehol sem lesz.Nem hiszem,hogy ebben a korban a szerelem fontosabb lenne a tanulásnál.Persze veled akkor is viselkedjen normálisan ha náluk vagy,vagy zárja be a fiát.
2009. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Egyetemen/főiskolán azért vannak olyan vizsgák, amelyeknél nem evidens, hogy tanulsz és minden rendben lesz. Vannak olyan tanárok, akik attól gondolják magukat szaktekintélynek, hogy akkor is megbuktatnak, ha szó szerint azt a forrást idézed, amit ő kért! Ráadásul ha felsőoktatásban elhasal az ember 1-2 vizsgán, nem dől össze a világ, lehet menni uv-ra és persze az érintettnek magának is meglehetősen szar érzés, hogy nem sikerült a vizsgája, nincs rá szükség, hogy a drága szülő (akinek olykor még érettségije sincs... sajnos sok ilyet láttunk már)minden ócska sz.rnak lehordja a gyerekét.

Én is buktam meg főiskolán vizsgákon, a szüleim mindig biztattak, hogy ne essek kétségbe, meg tudom tanulni, köv. vizsgára már menni fog stb. és lám, igazuk volt, arról nem is beszélve, hogy ha nem mondanak semmit, úgy is szégyelltem magam.

Tehát nem értek egyet a kedves anyuka nevelési módszereivel, nem baj, hogy leosztottad.

2009. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

egy olyan jelentéktelen vizsgáról pontosabban az első segély. Nem 19 évesek vagyunk. Barátom szedte össze a jogsira a pénzt. (az anyja soha az életbe nem adott volna neki) náluk csak az apuka támogatja anyagilag meg kint és az apukánál és ott volt az anyja. Összeköltözést csak tervezzük de nem az anyjával él a barátom. (14 évesen lelépett az apjához mert nem bírta elviselni.)


Csak kíváncsi voltam mindenki véleményére ki hogyan reagálta volna le.

2009. jan. 24. 21:35
 8/10 A kérdező kommentje:
barátomat felvették tűzoltónak és most ott dolgozik én meg egyetemet járom nap mint nap :) De közösen akarjuk megvenni a lakást szüleim engem támogatnak anyagilag ő meg már a saját lábán él mondhatjuk.
2009. jan. 24. 21:41
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Kellemeset csalódtam, most, hogy leírtad, mi az ábra.

Én írtam, hogy "primitív volt az anyósod, de talán rászolgáltatok".Bocs...

"Anyós-jelöltedről" tartom a véleményemet + úgy vélem, azon tipikus anyák közé tartozik, akik riválisukat látják a meny-jelöltben, olyan szinten nem tudnak,mit kezdeni a gondolattal, hogy a fiúkból férfi lett és joga van a saját életéhez.Remélem, én anno nem cseszem el a dolgokat, ha majd elkel a gyermekem..

Párodnak gratulálok, szép szakma a tűzoltóság, igaz, veszélyes, de tökös hivatás!

:)

2009. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönjük :) jól megvagyunk csak így anyuka bezavart.
2009. jan. 25. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!