Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogjam fel máshogy,...

Hogyan fogjam fel máshogy, hogy szedjem össze magam?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egy férfit. Többéves kapcsolatban él, ami kívülállók számára nem tűnik egy jó kapcsolatnak, legalábbis nem vágynék olyan kapcsolatra, amiben ő él. Úgy érzem, hogy egy kicsit vak akar lenni ebben a kapcsolatban, nem akarja észrevenni a problémákat és még csak nem is azért, mert annyira szerelmes lenne. Egy bizonyos oknál fogva szinte mindennap találkoztunk, mondhatni viszonyunk van, erős érzelmi kötődés van köztünk. Nem feküdtünk le, pedig egy éve tart lassan, mert vagy nem volt megfelelő a helyzet vagy félt jobban összekuszálni a dolgokat. Szinte úgy törődik velem, mint a barátnőjével. Még azt is megmerném kockáztatni, hogy szeret. Mégsem meri kockáztatni a stabil kapcsolatot a bizonytalanért. Külső oknál fogva már nem fogom napi szinten látni. És hát szenvedek, mint a kutya, félek az elvesztésének a gondolatától. Pedig ír, írok neki, de annyira fáj, hogy egészen kivagyok. Nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy nem lehet szeretni engem.
2010. dec. 24. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy te próbálsz egy picit többet "belelátni" a kapcsolatban,mint ami valójában van? Talán ő csak barátként kezel téged. Ha egy év alatt nem feküdtetek le,pedig volt rá lehetőség,akkor valószínű,hogy ő nem nőként, szeretőként tekint rád,hanem csak barátként,akivel jól elbeszélget,kisírhatja minden gondját. Ha valóban rossz kapcsolata lenne az adott párjával vagy pedig tényleg szeretne téged,akkor nem habozna.
2010. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nőként tekint rám, ez biztos. Úgy érintkezünk, hogy nem tekinthet rám barátként, a szexuális vonzalom is megvan.
2010. dec. 24. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akiknek jobb a biztos sz@r kapcsolat mint a bizonytalan.Gondolatban eljátszadoznak vele h milyen lenne, de lépni gyávák. Mondjuk érdekes h ha te vagy a lelki társa én nem a párja akkor mért van vele még mindig. mert egy társ nem csak társ hanem barát is kell h legyen. Én is azt vallom ha rossz a kapcsolat akkor kilép belőle és ha szeret, akkor tesz azért h együtt legyetek.

Elmesélem én hogy jártam:

Tapasztaltam a saját bőrömön ezeket,bár mi össze is jöttünk és én voltam az aki párkapcsolatban élt. 1 évig magyarázott h váljak el, velem akar élni, gyereket akar tőlem bla bla bla. Ez lassan 5 éve volt.Én elhagytam a férjem miatta, mert a házasságom minden volt a végén csak jó nem. Ő viszont megadta nekem mindazt amit a férjem nem. Nőként kezelt, kedves volt, figyelt rám, bmit meg tudtam vele beszélni...Azóta sem költözött hozzám, volt egy terhességem is, de a kérdésemre h mi legyen a babával azt sem mondta h nem akarja, csak annyit h nem tudom. nekem kellett kitalálnom magamtól....Azóta is azt magyarázza h én vagyok neki a legfontosabb a világon. bebizonyította mennyire.

Szerinted megérte? rohadtul nem.Azóta is egyedül vagyok. beleestem abba a hibába h a naaagy szerelem és naivságom miatt tönkrement az életem. Hittem neki és azt hittem én is lehetek boldog. de azóta csak csúszok le a lejtőn mindeféle szempontból.Olyan szinten tönkretett ezekkel h nem bízok szinte senkiben. Tudom ha túlleszek rajt másként látom majd, de sajna most ez van.

Most így visszanézve inkább maradtam volna a házasságomban mint h ez legyen. Életem legnagyobb hibája volt h váltottam.


Én azt mondom ne erőltesd, ha akar és kellesz neki úgyis váltani fog.Az érzéseiddel biztos tisztában van, és ha szeretne ő is téged akkor nem habozna.

Sok sikert kívánok Neked és Boldog Karácsonyt!

2010. dec. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nem hiszem, hogy hogy hiba lett volna kilépni a rossz házasságodból. Sajnálom, hogy ekkora csalódást okozott neked az a férfi, aki miatt léptél. Remélem megtalálod azt, aki boldoggá tesz! A legjobbakat neked!

2010. dec. 25. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!