Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a bosszúálló...

Mit lehet tenni a bosszúálló emberekkel? Ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Barátommal már több mint egy hónapja szakítottunk, mert már nem szeretem, elmondtam neki rendesen, normálissan szakítottunk, úgy tűnt megértette, és elfogadta. Utána párszor hívott telefonon hülyeségek miatt, mindig rátért, hogy kezdjük újra, de én visszautasítottam. Nem rég küldött egy sms-t, hogy végre kiismert, hogy milyen szemét vagyok, és örül, hogy már nem vagyunk együtt. Nem tudom ezt mire értette, mivel nem csináltam semmit, nincs még másik kapcsolatom se, és nem is találkoztam vele.

Nem foglalkoztam vele, de a legújabb az az, hogy mindenkinek azt híreszteli, hogy FOGYATÉKOS vagyok, hülye, zakkant. Mi több, megüzente, hogy ezt nagyon meg fogom bánni, és bosszút áll. Igaz sztem még ő sem tudja, hogy hogyan, de képes rá, ha talál valamit. Most nézzem levegőnek? Beszélni nem tudok vele, mert csak a saját hülyeségeit mondja, és meg sem hallgat. És mit tegyek, hogy ne híreszteljen már ilyeneket?

Bocsi, ha hosszú lett, a válaszokat előre is köszönöm.

Én 23/N, ő 27/F (bár agyilag 6/F)


2010. dec. 26. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Próbáld meg feljelenteni a fenyegetőzésért.
2010. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ezzel az exed önmagát járatja le. Mást nem tehetsz, ne foglalkozz vele egyáltalán. Akik igazán ismernek téged, úgyis tudják, hogy hülyeségeket beszél, terjeszt rólad.
2010. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

van egy ugyanilyen ember az életemben. levegőnek néztem, de az csak még jobban bosszantotta, még szemetebb lett. Képes volt hangosan szidalmazni mások előtt, elmondott mindenféle bunkónak, elmebetegnek. Ott voltam, de direkt egy szót sem szóltam, rá sem néztem.

Odáig fajult a gyűlölködése, hogy mindenkinek másról sem tudott beszélni, csak rólam, h milyen szemét vok. A netre felrakta a képeimet, amiket titokban csinált rólam, mindenféle ocsmány szöveggel alatta.

A többieknek elegük lett belőle, ki akarták deríteni, tényleg olyan vok-e, mint mondja. Nem bírják már őt elviselni, meneklnek előle, velem beszélnek helyette. Ez még jobban dühíti, de már egyedül van a gyűlöletével.

Csak attól félek, ha majd egyszer véletlen senki nem kísér haza, esetleg elkattan az agya, és bánt.

Fel e fejjel! Ha úgy érzed, ő is ilyen, kérj segítséget a rendőrségen, hátha tudnak tenni vmit...nekem eddig még nem fajult el ennyire a dolog.

2010. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Utolsó: tudom, hogy akik igazán ismernek, azok nem hisznek neki, de attól még zavar, hogy Pl: kollegáimnak is mondja, és van aki hisz neki!

Első: ááá, feljelenti ilyen miatt még nem lehet, és teljesen felesleges. Nem testileg akar bántani, annyira már ismerem, hanem nála a bosszú olyasmit jelenthet, hogy mondjuk lejárat, ellenem fordít embereket, hogy utáljanak. Az ő eszköze a lelki terror:@

2010. dec. 26. 18:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Fenyegesd vissza, hogy feljelented.
2010. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

18:14-es a tied durvább. Megpróbálom levegőnek nézni, de amúgy annyira bosszant, persze nyilván ez a célja, és sikerül is neki. Meg amikor mindenfélét összehord, és én nem szólok semmit, akkor igazolva látja a saját hazug állításait. De vitázni sem lehet vele, mert ő olyat nem tud, csak ugatni. Remélem egyszer megunja.

Köszönöm neked is, hogy írtál. Kitartás neked is!

2010. dec. 26. 18:21
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, én a helyedben szóba se állnék ezzel az ipsével, akiket meg fel tud ültetni ennek a dumának, azok meg nem külömbek mint a "kedves" exed.
2010. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
igen, csak nem így megy hogy nem áll vele szóba, mert eddig sem állt, hanem a másik meresi meg és zaklatja és elmarja abarátait
2010. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt sok mindent nem tudsz tenni, egyszer majd abbahagyja. Az a lényeg, hogy Te ne mondj róla semmi lejárató dolgot (még ha azok igazak is lennének szemben a rólad állítottakkal),és lehetőleg ne lássa rajtad, hogy bosszant amit csinál. beszélj azokkal a kollégáiddal akik hisznek neki, mondd el hogy Te nem ilyen vagy, de rá ne mondj semmi rosszat. Tudom, hogy most rossz, de majd az idő helyreteszi, amikor 70 évesen ráeszmél, hogy egy nő nem tűrte meg maga mellett.
2010. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én nem mondok róla semmit, az amúgy is csak olaj lenne a tűzre. De olyanokat tud kitalálni, hogy a hajam is égnek áll, komolyan.

Igyekszem nem foglalkozni azokkal sem, akik elhiszik neki ezt a sok hülyeséget.

Köszi mindenkinek, aki írt!

2010. dec. 26. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!